Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, ha egy fiú romantikus?

Figyelt kérdés
Múltkor hallottam, ahogy két lány beszélgetett. Röviden az volt, hogy a lány azért hagyta ott a fiú a 2-3. randi után, mert "menj és inkább nyáladdz máshol"

2020. nov. 26. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

A nyálas kirakatromantikusságot és a pincsiséget nem szeretem, főleg ismerkedés közben. Szeretem, ha vki természetes és nem tipikus papucs... 2. randin ne nevezzen már jázminillatú süteménytündérnek, ne próbálja meg még a cipőmet is bekötni helyettem, ne bókoljon erőltetetten nyálasan, ne halmozzon el ajándékokkal (főleg ne ilyen nyálas közös képes dolgokkal, szívecskés plüssmacival, ízléstelen giccsekkel).

A nem paródiajellegű, személyre szabott romantikát kedvelem, tehát nem úgy kell elképzelni, hogy a bunkókra bukom, mert az nagyon távol van az igazságtól.

2020. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

#1: Attól, hogy romantikus még nem lesz papucs. Amiket utána írsz, azok egyike sem romantikus dolog... Azaz talán a cipőkötés az, ha 6 hónapos terhes vagy és nem tudsz könnyen lehajolni... A többi csak csicska.

Gyanús, hogy a szóban forgó srác is ez utóbbi volt.

2020. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha romantikus az igen de attól függ ez mit takar?

Ha azt jelenti hogy mindig megerint, atölel, azt kifejezetten szeretem.

Ajándékot nem szeretek kapni es ne cipeljen étterembe wellnessbe meg ilyenekre, azt utalom

2020. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem fordul át nyálasságba és nem túlzó, addig szerintem az egyik legjobb tulajdonság egy párkapcsolatban. Akkor van értelme, ha természetesen jön és van alapja. Például második randin ne mondja azt, hogy élete szerelme vagyok.


A barátommal mindketten romantikus alkatok vagyunk (a hopeless romantics értelemben is) és mivel mindketten művelünk művészeteket, ezért nálunk elsősorban ezek a közvetítő eszközök, de azt már minden pár magának válogatja, hogy kinek mi jön be. Kicsit mint a szeretetnyelvek.

23/L

2020. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A klisés, sablonos, fantáziátlan romantikára sose vágytam és soha nem is fogok. Engem nem hoznak lázba a virágcsokrok, a gyertyafényes vacsora, wellness hétvége, becézgetés, szívecskézés meg a hasonló dolgok, zsigerből taszít az összes ilyen dolog.

Nekem a figyelmesség a romantikus, az, hogy a másik figyel rám és arra, hogy mit mondok. Ha pl. a randira egy elviteles 300 forintos eszpresszóval jelenik meg, hogy séta közben kávézzunk az sokkal többet számít, mintha pl. rózsacsokorral jönne.

2020. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A romantikusnak is vannak azért fokozatai. Simán eltudom képzelni, hogy van egy szint ami már túl sok.
2020. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Tipikus énhazugság.


Igen, nyilván mindenki azt fogja mondani, hogy neki bejön.

Ahogy arra is kötelezően megvan a válasz,

-hogy a külső/belső fontosabb e (nyilván a belső a fontos, nem vagyunk felszínesek ugye)

-hogy számít e a végzettsége (az ember számít, nem a papír)

-hogy számít e az anyagi helyzet (ha szeretjük egymást az elég, nem számít mennyije van)


Rengeteg ilyet lehet felsorolni, amire mindenki tudja, hogy mi a pc válasz, mert senki nem akar anyagiasnak, felszínesnek, stb látszani...


Ettől még a valóság az, hogy utána olyan párt választ, aki beindítja, tesz magasról az emberre, ha a másik csajnak hatalmas mellei vannak, törődik is azzal, hogy az egyik srác romantikus a másik meg egy bunkó, ha az utóbbótl már ránézésre felizugl...


De ezt bevallani soha senki nem vallaná be, se nő, se férfi :D

2020. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon bejön, ha egy nekem tetsző férfi romantikus (akármit vergődnek itt össze a szokásos férgek), de ha nem tetszik alapból, akkor nem fog attól tetszeni, hogy romantikus.

A párom kifejezetten romantikus alkat, bár inkább a kapcsolat elején volt az (lassan 8 éve vagyunk együtt), de néha még most is képes erre-arra. :)

2020. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem a romantikus jön be hanem a törődő férfi. A romantikus számomra vm regényből vett, valóságtól elrugaszkodott giccs, vm ideálokhoz kötődő baromság, pl. óriásmolinón randira hívni, felmászni egy virágért a kiránduláson egy veszélyes helyre de a legrosszabb amikor egy pasi úgy odavan a lányért, hogy akár a lábát is beletörölhetné a csaj. Folyamatosan várásol neki, minden szavára ugrik, megalázza magát, gügyög neki és úgy néz rá, mintha a lányon múlna az élete. Na isten ments az iylentől. Az a romantikus ha normális és odafigyel az illemre, pl. előreenged, kinyitja a kocsi ajtaját stb. A virág és az étterembe hívás is inkább ide tartozik, az illemhez, ennyi elég is bőven.
2020. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek: 1-es vagyok, én sem tartom annak, de sok férfi annak tartja... azt mondja, hogy ő mennyire romantikus, amikor csak nyálas és szobanövény, meg azt gondolja, hogy a mexikói televonellákból meg a Zs-kategóriás giccses szerelmes filmekből kell tanulni a romantikát... meg hogy a két végleten, a full tahón és a nyáltengeren kívül nincs más lehetőség.

Amúgy a cipőbekötést nem konkrét példának értettem, ami velem megtörtént, hanem a viselkedéstípusra való szemléltetésként.

2020. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!