Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön az ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön az ha egy fiú romantikus? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés

Ha lehet

a korotokat is írjátok a válaszaitok mellé köszönöm



2017. ápr. 1. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Szerintem szép dolog, és így legalább nem akar mindent elsietni 15/L
2017. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, bejön. De ne essen túl egy határon, mert azt nem szeretem, ha mindent helyettem akar megcsinálni vagy túl nyálas. :)

16/L

2017. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint inkább érzelmesebb típus vagyok, szóval engem felidegesítenek az ilyen nagy képű bunkó, semmibe se néző fiúk:D

És igen inkább a romantikusabb , odafigyelősebb fiúkat kedvelem. Nem tudom igazából miért, nem muszáj már túlzásba esnie, egy kis kedvesség is jól esik, jobban kivehető hogy tényleg törődik-e veled a fiú vagy nem mintha bunkózna és elérhetetlennek mutatná magát. De vannak lányok akiknek kifejezetten a nagyképű bunkók jönnek be.

2017. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok bocsi lemaradt

17/L

2017. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolat de még jöhetnek:D
2017. ápr. 3. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!