Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte úgy, hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte úgy, hogy sosem volt még szerelmes? 28 N

Figyelt kérdés
Volt egy viszonylag hosszabb párkapcsolatom, de nem voltam szerelmes igazán az illetőbe. Mióta annak vége egyedül vagyok és ha ismerkedem is valakivel, akivel netalán érzem, hogy tudnék kötődni ő nem akar párkapcsolatot. Más is van így? Mi lehet a baj?

2020. nov. 28. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Soha nem fordul elő velem
Gyakran fordul elő velem
Ritkán fordul elő
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hosszu parkapcsolatom volt/van, eletemben sztem egyszer voltam szerelmes az is valami platoi szerelem lehetett. Azzal a lannyal csak egy csok volt, de amit akkor ereztem azt azota se senkivel. De nem feltelenul vagyok ra. Jo ez ami most van, szeretet/szerelem de nem az ami akkor volt
2020. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én pont ennek az ellentéte vagyok, ha egy srác tetszik külsőre és megvan az összhang, jókat nevetünk együtt, értelmes stb, akkor szinte azonnal szerelmes leszek. Ennek az a hátránya, hogy nagyon sokat szenvedtem is már, ha végül nem lett belőle hosszútávú kapcsolat. Viszont ironikus módon kicsit menekülök a komoly kapcsolatoktól, szóval ez a nagy szerelem addig szokott tartani, amíg csak vágyódok valaki után. Elég hülyén vagyok összerakva..:D Viszont szerintem az sem egészséges dolog, ha valaki a skála másik végén van és soha nem szerelmes. Igazából ez ellen tenni nem hiszem, hogy tudsz, legalább te nem szenvedsz annyit, cserébe sajnálom, hogy nem éled át ezeket az intenzív érzelmeket. A helyedben azért lehet felkeresnék egy pszichológust.
2020. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kevésszer. Eddig 1 kezemen meg tudom számolni, igazán szerelmes hányszor voltam életemben, de ezek sem tudtak valóban kiteljesedni, "lángolni", mert barátságtól többet nem akartak tőlem. (34/F)
2020. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!