Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kezdenétek olyan pasival aki az ''éccakában'' volt de mostanra sikeres vállalkozó lett?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom külföldön bejárogatott egy elég jó pasi a haverjaival, mindig ittak egyet, beszélgettek velem.Egy ideig fel sem figyeltem rá, míg egyszer személyesen megszólított,és normálisan próbált meg velem beszélgetni.

Akkor vettem észre mint pasit, magas volt jóképű, eléggé izmos, divatos ruhákban.Eddig fel sem tűnt,mert nem rá figyeltem.

Utána már mindig azt vártam mikor jön be, már cseréltünk számot, egyszer elhívott kávézni is.Többször volt hűvösön is, de azt mondta mindig van elég lovéja, hogy jól éljen.

Ti járnátok ilyen pasival, kezdenétek vele komoly kapcsolatot?

Nem Magyarországon élek, jelenleg a vírus miatt részmunkaidőben vagyok csak melóban, így elég sok szabadidőm van.

32N


2020. nov. 30. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőként válaszolok, de mivel az amit mondok egyetemes, ezért...


A "többször volt hűvösön is" szerintem azonnali piros zászló. Még az egyszeri is problémás, aki többször is bekerül, annál általában komolyabb viselkedési probléma van. Vagy csak masszívan leszarja a törvényt, ami szintén nem pozitív jellemvonás, mert általában együtt jár az "én a törvényen felül állok" gondolkodásmóddal.

2020. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem nő írta, látszik, de jó próbálkozás :)
2020. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Én el se gondolkodnék olyanon akit leültettek, de kinek mi...
2020. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem!! Nekem a ,,mostanra sikeres vállalkozó lett" és a ,,többször volt hűvösön is" mondatrészek valahogy nem illenek össze.. . Nem is értem ez miért kérdés számodra..
2020. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, összeillenek tökéletesen. Eddig lecsukták, mert gengszter csicska volt. Ma igazi gengszter, akit le se csuknak. Drogot árul, strici is mellé, seftelget, ilyenek.


Én férfi vagyok, viszont én már attól is félnék, ha ilyen pali a közelembe kerülne, pedig eskü nem vagyok félős.


A mindig van elég lóvéja= mindig el tud adni egy kis drogot amiből megél.


Nemde kérdező? :D

2020. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!