Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg, hogyha esélyt adnának az inceleknek, azzal mindenki jól járna?

Figyelt kérdés

Az incelek elindulhatnának a változás útján, megtörhetnék az átkot.

A nők megtapasztalnák az igazi kedvességet, amilyet a bunkó alfáktól soha.

Az alfák fejlődnének lelkileg, mert konkurenciájuk támadna és ez kimozdíthatná őket a megrekedségből.

Mindenkinek jobb lehetne, csak rajtatok múlik lányok.



2020. nov. 30. 17:57
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak végletekben tudsz gondolkodni? Miért csak az "incelek" és "bunkó alfák" léteznek számodra?
2020. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
96%

#10

A kedvesség alapvető dolog, önmagában semmit nem ér.

2020. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
16%

"Nekem biztos nem lenne jobb. A magukat 'jófiúknak' nevezők pedig mindig a legnagyobb gyökerek."


Azért ez az általánosítás eléggé gáz. A kérdező megkapja, hogy mennyire általánosít és h milyen gáz, erre a nők közt is mennyi ilyen van. Nem vagy te jobb semmivel a minden nőt kurvázóknál.

2020. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
97%
Nem olyan nagy áltlánoisítás ez. Normális férfitől még soha nem hallottam, csak gyökerektől, akik csak azért és addig "kedvesek" míg puncihoz nem jutnak. Ha lehetőpségük lenne, akkor a legnagyobb parasztok lennének.
2020. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
4%
10-es. Ott a pont. a nőket csak a külsőd és a pénzed érdekli.
2020. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
86%
#13 van egy mondás, miszerint a jó bornak nem kell cégér. Ha az incelek tényleg olyan jó partik, akkor hogyhogy nem volt soha párkapcsolatuk?
2020. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
24%

16.


Hát, manapság ez a jó bor dolog már nem működik. Most elvonatkoztatok az "inceles" dolgoktól, de mostanság ez úgy működik, hogy bármilyen lehet a bor, rááll egy egész csapat marketinges és leerőlteti az emberek torkán. Ha nem tetszik, akkor is. Lásd a jelenlegi "kasszasiker" filmeket. Többségük elég szar, televannak pakolva idióta és öncélú politikai propagandákkal, de a nép venni fogja, ha elég jó mögötte az "értékesítő csapat"...


Amúgy pedig van olyan bor is - itt már vissza az "incelekhez" - ami lehet jó, de elzárva mindentől senki nem tudhatja azt meg.

2020. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
97%

Én incel vagyok de én így nem akarnék összejönni egy nővel.

Én úgy akarnék összejönni egy nővel, hogy szimpatikusnak és vonzónak talál.

2020. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
4%

"Nem olyan nagy áltlánoisítás ez. Normális férfitől még soha nem hallottam, csak gyökerektől, akik csak azért és addig "kedvesek" míg puncihoz nem jutnak. Ha lehetőpségük lenne, akkor a legnagyobb parasztok lennének."


Azon mi nem általánosítás, hogy minden férfi olyan, aki azt mondja? Akkor mi nem általánosítás ha nem ez? A te tapasztalatod az egy dolog, attól még ez általánosítás. Vagy mért nem az? Akkor szerinted nincs olyan nő, akinek a pasija magát jófiúnak definiálja és nem paraszt?


Sokszor hallottam már az összes fiú jófiúnak adja magát a punciért nézetet a gyakorin, nem kell még egyszer.


Mellesleg a jó parti meg a jó fiú az nem ugyanaz tizenhatos. Amúgy lehet, hogy jó parti lenne az ember, csak a hozzáállása rossz.

2020. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
0%
Mi általánosítás ha nem ez*
2020. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!