Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg, hogyha esélyt adnának az inceleknek, azzal mindenki jól járna?

Figyelt kérdés

Az incelek elindulhatnának a változás útján, megtörhetnék az átkot.

A nők megtapasztalnák az igazi kedvességet, amilyet a bunkó alfáktól soha.

Az alfák fejlődnének lelkileg, mert konkurenciájuk támadna és ez kimozdíthatná őket a megrekedségből.

Mindenkinek jobb lehetne, csak rajtatok múlik lányok.



2020. nov. 30. 17:57
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
66%
#17 az eldugott bor nemesedik, és még értékeseb lesz.
2020. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként én félig jó, félig rossz pasinak definiálom magam, viszont így kijelenteni, hogy mindenki aki jófiúnak mondja magát egy punciért nyaló gyökér, az mégis miért nem általánosítás?
2020. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
0%

#22


Ezt csak az az egy ember mondja aki ezt az általánosítást beírta. De ő mindig beírja. Ha pedig nem illik a kérdéshez, akkor azt, hogy "minden férfi görény" "mindegyik ösztönlény" vagy valami ehhez hasonlót.

2020. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
26%

23


- valószínűleg nagyon megbánthatta valaki, de olyan szinten, hogy eltorzult a gondolkodásmódja. Én sajnálom őt, mert pontosan tudom, hogy ez milyen. És azt is, hogy ez milyen "útvonalat" fog eredményezni, és ő még nagyon az elején van.

2020. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
96%

Ez kérdező, senkinek sem lenne jó. Mármint az inceleknek nem attól kéne elindulnia a változás útján, mert valaki megsajnálta őket (mert egyébként az miért is motiválna? Mások szánakozása szerintem rettentő rossz érzés, én így biztos nem akarnék kapcsolatban lenni), hanem még előtte kéne változniuk, hogy őszinte vonzalmon alapuló kapcsolatba tudjanak lépni nőkkel.

És persze, lehet, hogy a bunkó alfáktól sosem kap olyan szintű kedvességet egy nő, mint amit az incelek (úgy gondolják) nyújthatnának, ugyanakkor vannak más férfiak, nem is kevesen, akik se nem bunkó alfák, se nem incelek, és ők viszont pont annyi kedvességet adnak, amennyire a nőknek szükségük van. Ők az ún. "normális" férfiak, akik a társadalomnak szerencsére nagyobb részét teszik ki, így nem kell a nőknek megalkudniuk, hogy kit válasszanak.


Egyébként nekem is az a tapasztalatom, hogy a legtöbb olyan pasi, aki borzasztó kedvesnek és figyelmesnek hirdette magát volt a legnagyobb görény a kapcsolatban. A "bunkó alfa" legalább őszinte, tőle tudod, mire számíthatsz. A "nice guy" effektusban viszont az a legrosszabb, hogy teljesen más dolog él a pasi fejében, mint ami a valóság, saját magával kapcsolatban legalábbis. Nem azt mondom, hogy mindannyian ilyenek, de sok esetben ez a helyzet. Szerintem valami olyasmi lehet a dolog mögött, hogy a pasi örül, hogy végre köze van valamiféle nőhöz, akihez amúgy nem kötik őszinte érzelmek, csak azt látja, hogy nő, és kiéli rajta az összes korábban felgyülemlett frusztrációját in general a teljes női nemmel kapcsolatban.

2020. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
96%
Pedig ez igaz, angolul is létezik a nice guy kategória, akik nem kedvesek, de annak mondják magukat. Plusz a legnagyobb hibájuknak a túlzott kedvességüket tartják - nemtől függetlenül egyetlen embernek sem hiszem el, hogy mindenki utálja egy objektíven jó tulajdonság miatt.
2020. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
El lehetne felejteni, hogy "bunkó alfak" kifejzest. Először is egy igazi alfa nem bunkó senkivel, és nem az az alfa aki szórakozóhelyeken pozerkedik.
2020. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
0%

27.


Mi a helyes kifejezés? Ha már létrehozták a nagyokosok az "incelt" meg most a "nice guy"-t akkor arra a tipikus keménykedő figurákra mi a jó kifejezés? :D

2020. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
83%
#28: gizda gyerek? 🤣
2020. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy nyilván a magát jófiúnak kiadó de csak szexre menő pasik gázak.


Viszont attól még lehet jófiú az is, aki amúgy nem lenne semmikor se rohadék. Sőt még csaja is lehet a tipikus jófiúnak.


A brutál lepontozott vagyok, aki csak nem hitte el, hogy ti mindenkit ismertek egy tulajdonsága miatt.


Sajnos nem olvasok asszem elég fórumot. Itt minden jófiú egy féreg, aki csak puncit akar. Biztos akkor az a lány aki jófiúval jár, egy féreggel jár, csak nem esett le neki. Azt is erről a fórumról tanultam meg, hogy 99% ban szemetek az átlagos pasik a nőjükkel.

2020. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!