Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utóbbi 15-20 évben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utóbbi 15-20 évben miért terjedt a társkeresésben hogy a férfinak jobb kocsija legyen mint a nőnek, mert csak erre tud a nő felnézni, mármint hogy a férfi már elért valamit az életben?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom erősen az amerikai kultúra majmolása főleg a filmekből ez a gondolkodásmód.

Pár év alatt a társkereső nőknek átmosta az agyát a sok film, főleg az amerikai filmek.Olyan idaálképeket próbáltak meg benne felépíteni, amit még az usa-ban is nehéz megvalósítani.nem hogy egy volt szovjet régió országában.

20-30 év még emlékszem örültek a fiatalok ha babettával vagy simsonnal eltudtak menni a helyi diszkóba, és a haverokkal azt nézték kinek milyen motorja van.Esetleg ha a fater odaadta a garázsból a féltve őrzött ladát, akkor egész este driftverseny volt a diszkóparkolóban.

és bizony sokszor az ilyen ladás kemény fiúkkal mentek el a lányok, mert micsoda menő dolog volt.

Most meg???

Ami most van ismerkedés címszóval, olyan mint egy állásinterjú.ki mennyit hol keresett mije van és még sorolhatnám.

Miért tolódtak el ezek az értékek mikor felnőtt emberek ismerkednek egymással?

32F


2020. nov. 30. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden férfi idióta.
2020. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak szimplán azért van, mert beképzeltek a nők.
2020. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az túlzás hogy teljesen emlékszem, de még ennek a korszaknak a végére emlékszem, mikor a simson még ott állt a vidéki diszkóknak a parkolójában.

A többit idősebb haverjaim mesélték.

Sajnos ha manapság felmész egy társkeresőre, hihetetlen ami ott zajlik társkeresés címszóval.

Sajnos minden férfinak vagy fiúnak van ilyen tapasztalata, akkor tényleg a média a felelős ezért?

2020. nov. 30. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"20-30 év még emlékszem örültek a fiatalok"


32 éves vagy, mégis mire emlékszel?

2020. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

4 komolyabb kapcsolatom volt 25+ éves nőkkel.



Ebből 3 alkalommal nem volt a nőnek semmilen autója, tehát egy 30 éves trabantta is hoztam volna a "jobb kocsi" dolgot, egy esetben pedig kb 3-4 millióval drágább autója volt a csajnak már a megismerkedésünk pillanatába, de nem okozott neki gondot.



Minden nőre elmondható, hogy magasan képzettek voltak, jó munkahelyjel, és mondhatni középosztálybeliek.



Ennyit az elméletről.

2020. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Már megint a Rinya
2020. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Azért tűnik így, mert akkoriban terjedtek el itthon igazán a "menő nyugati" autók amikkel lehetett keményednie az erre vágyó "tisztességes üzletembereknek", akik külső megjelenése általában jól körülírható azzal, hogy kopasz fej, napszemüveg éjjel is, trikó vagy izompóló, hatalmas arany-kutyalánc, akkoriban "menő" Motorola mobilok, Dopeman a rádióban lehetőleg maximum hangerőn.


De azért szerintem ez nem az egész társadalom. Legalábbis szeretném hinni. A többiek általában csak nevetnek rajtuk, paródiaelemekké váltak "gyúrunk vazzeg", a kocsival "csapatás", pedig szerintem az értelmesebb nők szemében szánalmas és csak gúnyos mosolyt idéz elő. Mondom ezt úgy, láttam már értelmesebb nőismerőseimet így reagálni az önmagát nagyon menőnek gondoló tuningautós hupákolására.

2020. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

32 éves vagy, és babetta! :)


Öregem, egy tizessel vagyok nálad idősebb, és a babetta már az én fiatalkoromban sem volt menő csajozós járgány. Meg sem születtél még, amikor már kifutott az általad álmodott világ

2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Ti miért vagytok ennyire ráb*zulva a kocsikra? 27 éves vagyok, vidéki nagyvárosban lakom albérleti szobában, nincs kocsim, a jogsit is csak mostanában fogom csinálni majd és abszolút semmi gondom a csajozással. Felmegyek Tinderre vagy régebben más társkeresőre és viszonylag könnyen tudok akár szexpartnert, akár max pár hónap alatt kapcsolatot találni helyes csajjal. Az itteni 20-25 éves egyetemista lányok közül rengetegen odáig vannak értem. Életemben randiztam kb 100 lánnyal és szexeltem olyan 25-tel. (Nyilván barátnők, tartós kapcsolatok is voltak köztük.)


És ezeket nem menőzésből írom, hanem mert nem fér a fejembe miért képzelitek azt hogy a kocsi tényleg ennyit jelent? Nekem nincs és így is sikeres vagyok a nőknél. Sőt, ahogy mondtam nem itteni vagyok és albérleti szobában lakom lakótárssal. Akkor ezek szerint ha lenne kocsim, vagy lenne saját lakásom akkor enyém lenne a város összes csaja? Mert sokszor kocsi nélkül is úgy érzem. (Nyilván nem szó szerint, de tényleg könnyen ismerkedem.) Annyira szeretnék belelátni a kocsimániás férfiak fejébe, akik szerint a kocsit nézik a nők. Velem 3x is volt olyan, hogy olyan lánnyal voltam, akinek volt kocsija már, vagy odaadták neki a családi kocsit és még ő fuvarozott engem. Az egyik barátnőm is ilyen volt. Jó biztos volt már ilyen valaha, hogy egy csajnak mégsem kellettem mert nincs kocsim, nincs lakásom, de ezeket nem nagyon veszem észre és nem is kár értük.

27/F

2020. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VincentLaw ***** válasza:

#10


Hát akkor téged a sors szerencsés genetikával áldott meg, így nem kell mással előrukkolnod, mert nélküle is sikeres leszel.

Nálam ez a "felmegyek Tinderre" úgy néz ki, hogy már 4 éve felmentem, és szinte semmi azóta se.

A kérdésben az autós ficammal én sem tudok azonosulni, inkább nézik a lakást szerintem, pláne ha már a családban gondolkoznak a biológiai órájuk miatt. Oda mégiscsak könnyebben építenek családot, mint egy autóba.

2020. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!