Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési/szexpiaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési/szexpiaci érték egy férfi esetén, milyen kapcsolatban van azzal, hogy az adott férfinak mennyi pénze van?

Figyelt kérdés

[link]

Döbbenetes ez az ábra. A női részét értem, hogy a 20-as éveikben a legkelendőbbek a nők, ez tény. Ezen nem is nagyon lehet vitatkozni. Viszont a férfi görbét nem értem. Miért emelkedik 38 éves korig egy férfi szexpiaci értéke? És miért ilyen alacsony fiatalabb korban? Nem hiszem, hogy egy 38 éves férfi külsőre jobb lenne mint egy 28 éves, mégis a görbe alapján az értéke több mint 2 és félszer annyi. Ez brutális. És ezt a statisztikát az USA-ban állítólag bődületes nagy számú emberrel végezték, tehát reprezentatív minta alapján készült. Csak sajnos ez némi gyanakvásra ad okot, hogy bizony azért értékesebb egy 38 éves, mert jóval több pénze van átlagban mint a fiatal csóró pályakezdőknek. Valamint valószínűleg már van vagyona, van saját lakása, autója meg ilyenek, ami egy fiatalnak nincs, hacsak a szülei nem vettek neki, de az még az USA-ban is ritka, hát még itt.

Tényleg ennyire számít a pénz a nőknek? Ez adja a férfi értékének legjavát? Ettől férfi a férfi? Mert az ábra alapján sajnos semmi másra nem tudok következtetni, azon kívül, hogy esetleg érettebb lesz a személyisége a férfiaknak idővel. De ez nem hiszem, hogy olyan sokat számít, vagy mégis?


2019. febr. 8. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hagyjuk a szexpiaci értéket, mikor még az érdekes beszélgetésig sem jut el a többség, nemhogy a megismerésig.
2019. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a tapasztalat miatt voltak, csak 33 feletti pasijaim, a 39 pont ideális. Számomra sokkal vonzóbb egy férfi, ha borostás, izmosabb. Egy 35 feletti több nővel szexelt jó esetben, ami szintén nagyon fontos. Minél több, annál jobb. Nem az anyagiak a fontosak. Az, hogy kinek mennyi pénze van nem feltétlen fontos, nekem 25 alatt volt saját lakásom, autók, magamnak megveszem ami kell, a saját részemet mind állom. A külső az, ami engem nem fog meg a huszonéves, fiatalos, babarcúbb fiúkban. Ha meg hosszútávú kapcsolat, akkor nincs miről beszélni. A tapasztalat, a határozottság, stb. ez mind vonzó, legalábbis számomra.
2019. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Van önálló egzisztenciája, vagyona, karrierje (jó eséllyel előre is lépett benne magasabb szintre, ezáltal befolyása is) és személyiségre is kiforrottabb, tudja, mit akar és képes meghúzni a határait. Ennek ellenére simán nézhet ki jól egy ennyi idős férfi is, ha nem hagyja el magát, igényesen öltözködik, sportol, extrémebb esetben (legalábbis az USÁ-ban) egy TRT-t is bevállal.
2019. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Úgy emlékszem megvoltál.

32/f

2019. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetne végre leszállni ezekről a grafikonokról? A lúzer srác, ha nem próbálváltoztatni magán, 38 évesen lúzer férfi lesz, ha nyer a lottón, akkor pedig lúzer milliárdos. Ez van. Csak az életkor és a pénz nem oldja meg a társkeresési gondokat.
2019. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen, pont azon okok miatt, ami miatt egy ferfinek van penze. 😎🤔
2019. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit számít mindez? Ebből te milyen hasznot húzol? változtatni tudsz rajta? Magadon tudsz változtatni? Vagy már rég feladtad és ilyen statisztikai adatokkal magyarázód hogy a legminimálisabb érdeklődést sem tudod ébreszteni a nőkben és levegőnek néznek meg menekülnek előled?
2019. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Hagyjuk már ezt s hülye ábrát.


" És ezt a statisztikát az USA-ban állítólag bődületes "


Ez egy netes tarskereso statisztikája, így nem túl releváns és ki tudja mi alapján számoltak. A fotón kívül semmi hivatalos forrás nincs arról, hogy mi ez, ki csinálta, milyen körülmények között.

2019. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Tapasztalatom nagyjából egybevág a grafikon férfi részével. Amikor negyven évesen elváltam, annyi barátnőm lehetett, amennyit szerettem volna, ha épp úgy akartam, minden nap más csajom volt a 25 és 35 éves korosztályból. Tehát megéltem a grafikon csúcspontját. A 2011. év volt az édes életem virágkora, párhuzamosan három-négy barátnőm volt, és amikor az egyikük kiszállt, rögtön volt aki helyére lépett. Ja, és nagyon fontos! Nem pénz miatt volt annyi csajom, habár egyesek feltétlenül számítottak valami zsetonra, persze hiába. 12-től lecövekeltem egy lány mellett, és amikor öt év múlva újra kikerültem a "szex- és húspiacra", többnyire csak mamikák voltak hajlandók szóba állni velem. Nos, most már kellene a zseton hogy fiatal csajom legyen. No, hát ilyen világ ez... :)
2019. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Mert a nők egy része nyaralgatásra meg utazásra vágyik, ami nem olcsó dolog főleg külföldre, meg kocsi stb. Ez pénz. Másrészt a nők egy része nagyon butuska. Például több 30 körüli csajtól hallottam, hogy 50+ csávóról áradozik, hogy milyen jó lenne, mert "milyen okos ember!". Ez főleg vidéken azt jelenti, hogy egyedül él, el tudja látni magát, és van valamennyi földje vagy vagyona. De abba nem értem miért nem gondolnak bele, hogy 20-25 év múlva egy mostani 30 éves is tart majd ott, ha nem még előrébb, mint az istenített 50es. Tehát semmivel sem okosabb egy mai 30 évesnél, csak 25 évvel több ideje volt megszerezni mindent. Dehát gondolkodni már luxus.....
2019. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!