Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet arra fogni egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet arra fogni egy férfinak a társkeresési sikertelenséget hogy a férfi társainak csak annyi az igényük hogy lyuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem azért nehéz nekem a társkeresés mert a tisztelt férfi társaimnak szinte mindegy csak nézzen ki valahogy a nő. Nekem meg vannak elvárásaim, Úgy gondolom ez az Ok amiért nincs senkim
2019. ápr. 7. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet másra fogni az ilyesmit.. felesleges bármivel is próbálkoznotok. Nem is lesz tőle jobb. Gyáva aki a saját sikertelenségét másra akarja fogni.
2019. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem a dolgok ilyen szintű hárítása elég furcsa és értelmetlen. Előre pedig nem jutsz vele. Inkább keress számodra megfelelőt.

Ettől függetlenül már több nőtől is hallottam azt, amit írtál. Szerintük sok férfi annyira leadta az elvárásait és/vagy annyira megkeseredett, hogy kevéssel is beéri. Külső terén nincs probléma, abba sokat fektetnek, de a belsőbe nagyon keveset. Nem véletlen, hogy a társaságokban általában férfiak a hangadók, a legtöbb humorista férfi és még sorolhatnám. Szóval, ha egy férfinak belső terén nagyok az elvárásai, akkor tényleg elég nagy hátrányban van, DE rajtad áll, hogy mennyit javítasz magadon.

2019. ápr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

A piac beáraz mindenkit. Mindenkinek lehetnek elvárásai, kérdés, hogy elég értékes-e az illető ahhoz, hogy ezt a piac kiszolgálja neki. Tehát, szerintem hülyeség a többi férfi alacsony igényeire fogni a saját sikertelenséged, mivel az ők igényeik is a kereslet/kínálat szerint formálódnak.

Ez olyan mintha pl. a magas ingatlan/albérlet árak miatt a többi vevőt/bérlőt hibáztatnád, mert miért fizetnek ki ennyit érte, amikor szerinted nem is ér annyit. Nos, laknia mindenkinek kell valahol, ha valaki többet is kifizet érte mint te szeretnél, akkor neki fogják adni, érted. Ugyanígy társra/szexre, ha nem is mindenkinek, de sok mindenkinek szüksége van. És ameddig van olyan férfi akinek semmi más elvárása nincs, csak hogy egy nőnek lyuka legyen, akkor nem fog önszántából megszakadni egy nő, hogy megfeleljen a te külön elvárásaidnak.

2019. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Nem, ez butaság.

A NŐKNEK vannak elvárásaik, és ez pedig:

1: evolúciós okokból van,

2: a mostani tömegtájékoztatás miatt ilyen problémás.

Volt már a kérdés, nézd vissza.

2019. ápr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Tudom hogy nekik vannak elvárásaik, épp ezért mondom, hogy ha egy férfinak elvárásai van akkor az nem nagyon fog találni a barátnőt.
2019. ápr. 7. 01:25
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Ez csak 35 éves korig igaz, utána fordul a kocka, és a férfiak kerülnek előnybe.

Már az, amelyik tényleg férfi, tehát már felnőtt.

2019. ápr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Rockarc ***** válasza:
62%

Hulyeseg. Olyannal sosem kezdtem kapcsolatba, aki nem felelt meg nekem. A sikertelenseged okat nem masokban kell keresned.


43F

2019. ápr. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha egy férfi arra hajt, hogy lyuk legyen, annak olyan nō is jut.. (olyan nōk, akik többre tartják magukat, nem fognak összeállni ilyen férfiakkal, akik egy lyukként kezelik ōket)

Igényesebb nō nem fog leállni ilyenekkel, valószínūleg ō is igényesebb férfira vár inkább.

Hogy te annak számítasz-e, és kölcsönöset te is eleget tudsz-e tenni az ilyen nōk elvárásainak, azt nem tudom.

2019. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne másra fogd a sikertelenségedet ! Bár nem tudjuk ki vagy de valószínűleg nem nézel ki vonzóan a nők szerint , ezért nem lesz senkid.
2019. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Lehet nem lehetek vonzó valóban mert átlag teljesen úgy nézek ki mint jáksó László volt hogy összekeveredtek a buszon is
2019. ápr. 7. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!