Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha mind a 106 matchemnek ugyanazt leírom Tinderen az jó? Én vagyok a férfi.

Figyelt kérdés
Ti mit írnátok nekik a helyemben? 23F

2020. dec. 1. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nagy a hapzsi-dőzsi, de abból a 106-ból hamar lesz 1-2, ha copy-paste üzeneteket küldesz XD
2020. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
a lányok több ezer matchel rendelkeznek szóval valami nagyon egyedit kell kitalálnod
2020. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
A kérdezőn is látszik a kérkedés, a válaszolókon is az irigykedés. Ennek a kérdésnek itt így semmi értelme.
2020. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jó igazad van utolsó a 106 match az kérkedés. Új stratégia: Írok 10 lánynak egyedit, az összes többinek aki bejön meg valami copy üzenetet, hátha közülük is valami meglesz. Ez így korrekt?
2020. dec. 1. 15:50
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Mit akarsz? Dugni, vagy kapcsolatot?

Ha előbbit, ahhoz tökéletesen elég a copy-paste. Ha utóbbit, ahhoz ennél lényegesen jobban meg kellene erőltetned magad

2020. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó te lány/nő vagy? Ennyi nőnek nyilván nem írok egyedit.
2020. dec. 1. 16:35
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
106 match..az elég valószínűtlen max évek alatt......
2020. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van kérdező. Én is így szoktam. Akik tényleg valamivel megfogtak és eltudok velük többet képzelni megérdemelnek annyit, hogy egyedit írjak. A többinek mehet a copy-paste aztán lesz belőle ami lesz.
2020. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem valószínűtlen. AMúgy meg honnan tudod, hogy mennyi ideje vagyok fent? Talán neked 10 jött össze és azért?xD
2020. dec. 1. 16:44
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nő vagyok. Ha olyan pasi vagy, akiért omolnak a nők, akkor ha szexet keresel, nem kell túlzottan sokat tenned érte, össze fog jönni egy kis rakás partner.

Ellenben ha nem a mennyiség a lényeg, hanem minőségi kapcsolatra vágynál egy lánnyal, akkor mondjuk nem is kell első körben mind a 106-nak írni, hanem válassz ki 5-öt, aki bio és képek alapján a legjobban bejön. Annyi egyedi szöveget csak ki tudsz találni. Aztán ahogy rostálódnak, apránként lehet még írogatni a többinek is egyediket.

2020. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!