Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyben nem találok senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyben nem találok senkit (lakhely), neten csak szinte messze lévő embereket fogok ki, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek pár ezer fő, itt senkit nem találok magamnak, csak neten ismerkedem de ott mindig általában 120-200km-re lévő embereket fogok ki, mit kéne tennem? Tudom itt a koronavírus, (de azt tegyük félre) ki van így hasonlóan? Mi a megoldás?30 felett vagyok már.
2020. dec. 1. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok kis város, falucska van ahol nemcsak párt találni nehéz de munkát is.


aki a nagyvárosoktól nagyon messze esik annak valóban nehéz, annak azon kell gondolkodni, hogy elköltözzön.


Elég sok szellemfalu van már Magyarországon ahol talá 1-2 idős még szálingózik de van ahol 1 lélek sem lakik.

Gyakorlatilag fel lehetne szántani az egészet és terményt elvetni, hogy legalább legyen haszna.

2020. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én utaztam már randiért 100km-t.

Ha ez nem jó,talizzatok félúton.

2020. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

2.


A Dogma szerint ezt nem szabad, mert kötelezően a férfinek kell utaznia egyedül. Elvileg. De szerencsére egyre többen tartják idejétmúltnak az ilyen szabályokat.


1.


Elköltözni azért nem olyan egyszerű, ez nem a Kádár-korszak eleje ("gulyáskommunizmus") ahol rendszerszinten is támogatták - sőt erőltették - a vidéki lakosság nagyvárosokba települését. Amúgy nem volt ez rossz ötlet, ha nem ócska panelházak vagy a még rosszabb minőségű "Hruscsovkák" (itthon ilyen nem volt) képében szerették volna orvosolni. De manapság költözni nagyjából nem lehetséges, hacsak nem keresel nagyon jól. Szomorú, hogy ezek a jól fizető állások általában a főváros jobb kerülteiben elérhetőek. De még hitelből is csak fos panelra vagy lelakott Hős utca jellegű gangos bérházban található lakásra futja majd. Ez rendszerszinten bukik meg.


*Kérdező


Szóval, a probléma amúgy elég gyakori, szerintem vidéken majdnem mind ilyesmikkel szembesülhetünk. Ez akkor szar, ha a környékeden csak idősek és a kisebbség éppen szabadlábon lévő elemei vesznek körül. Vagy az adott városban egészen más az ideál. Pl. egy olyan helyen ahol a "Páwa" kultúra a menő, ott kockaként vagy retro lazaként nem sokra fogsz menni.

2020. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén tobb válaszra számítottam.. :/
2020. dec. 1. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyobb valasztekot szeretnel, akkor koltozni kell. Dolgozz a felteteleken, hogy ez megvalosulhasson. Bar erre egyedul is rajohettel volna, nincs kerulomegoldas.
2020. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ja sok a rinya, bar az sem derult ki ferfi-e vagy, vagy no-e.
2020. dec. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3: Valóban. Régen sok munkahelyen (akár "egyszerű" postás sofőrként) szolgálati lakást kaphattál, amit x év elteltével meg is vásárolhattál (gyakorlatilag a részletet fizetted a minimális bérleti díjakkal)

Ma ilyen nem nagyon van, csak azt "tolják", akinek sok gyerek van.

2020. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!