Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztos, h csak a jellemèvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, h csak a jellemèvel van gond az itteni sok-sok szingli fèrfinak, akik irogatjak a kerdeseket, h evek ota szinglik? Holott irják, h igenyesek, dolgoznak.

Figyelt kérdés
Meg minden mas is rendben van naluk az elmondasuk szerint.
2020. dec. 1. 22:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem, valószínűleg a kapcsolatteremtési és a kommunikációs készségükkel, valamint az érzelmi intelligenciájukkal is.
2020. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy azokkal is súlyos gondok vannak. #1-es voltam.
2020. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Bennük van a hiba. Ezt nem látják be, egyszerűbb külső körülményeket okolni. Kis farok, alfahímek szerepe, a nők pénzre hajtanak, testmagasság, vagyon, lakás, kocsi stb.

Közben egy lusta figyelmetlen, motiválatlan, anyàmasszony katonája.

2020. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
3-as, én ugyan tudom, hogy bennem van a hiba, de ez azért elég nagy f*szság. Most nem kezdek el konkrétumokat mondani, mert akkor mindjárt jön a hitetlenkedés, fitymálás, "ittmindenkiXY"-ozás, de az utolsó mondatodból egyik sem igaz rám, távolról sem. Mégsem volt még komoly kapcsolatom 30 év alatt, pedig rengeteg lánnyal ismerkedtem. És nem hárítani akarok, mert pontosan tudom, hogy bennem van a hiba, csak k*rvára nem mindenkiben ezek a hibák, amiket te leírtál.
2020. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

4

Ha keményen dolgozol, tanulsz, spotolsz nem szórod a pénzt, de sóher sem vagy, akkor rossz nökkel ismerkedsz rossz helyen.

E koktèlkrvák ezt nem díjazzàk de a normàlis nők nagyon is.

Ne külső alapján keress nőt.

2020. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Most mit kezdjen az adott nő azzal, hogy rendezett az életed és igényes vagy? Ez édeskevés egy kapcsolathoz, de még a szimpátia és vonzalom kialakításához is, főleg, hogy nehéz olyannal találkozni, akivel megvan a belső vonzalom, a külső vonzalom, vannak közös hobbik és érdeklődések és a hosszútávú tervek is azonosak.

25/N

2020. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Ha nincs valami súlyos testi fogyatékosságuk, akkor mi mással lenne gond?
2020. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Beszélgettem egy két férfival innen, mindegyiknek volt valami frusztrációja, amit eléggé lehetett érezni a kommunikációból is. Sajnos én azt hittem az itteni férfiak túloznak kicsit amikor a kérdéseket kiírják, de tényleg nem. Tényleg némelyik alkalmatlan a párkapcsolatra, teljesen komolyan mondom.
2020. dec. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem, valószínűleg mással is bőven van náluk probléma. Pont úgy, ahogy azokkal a nőkkel, akik gyakorlatilag mindenre úgy ugranak, mint a vérszemet kapott kutyák.

Múltkor kiírtam egy kérdést. Sehol sem szidtam benne a nőket, van barátnőm... És sorban felháborodva, fröcsögve írogattak olyan válaszokat a nők, hogy incel vagyok.

Na, az ő jellemükkel pont ugyanakkora gond van, mint a szűz srácokéval. Én örülnék neki, ha kapnának egy külön kategóriát és a normális emberek egy másikat. Akkor még értelme is lenne a kategóriának.

2020. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem a legtöbb egy frusztrált idióta,dagadt testtel.
2020. dec. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!