Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak. Nektek kellene olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Nektek kellene olyan barátnő/feleség aki mutogatja magát lájkokért?

Figyelt kérdés

Instagramon és Facebookon ezek a szinte "vetkőzök" stílusú nők. Valahogy nem ciki az beméssz mondjuk melóba, vagy egyetemre és azt mondja valaki úgy kicsaptam a nődre?


Érdemes ilyen nőkért harcolni, randizni vagy mit szóltok a dologra?



2020. nov. 30. 16:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kéne ilyen nő.
2020. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem az, hogy nem "kéne" - milyen dűrhő kifejezés ez amúgy egy párkapcsolati témában?


Inkább mondanám úgy, hogy nagyon nem illenénk össze - feltételezhetően - semmilyen téren. Úgy pedig értelemszerűen nem nagyon lesz kapcsolat. Vagy bármi egyéb.


Alapvetően jobban értékelem a visszafogottabb stílusú nőket, ők sokkal szimpatikusabbak, általában jobban is jövünk ki. Persze nem mindig...

2020. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nők eleve olyan pasi mellett kötnek ki, aki még büszke is, hogy a csajára verik... Zsák a foltját.



Nézd meg csak egy szórakozóhelyen, hogy milyen nők azok, akik "ruha" címen egy pár pántot viselnek, és milyen pasik állnak mellettük, hogy feszítenek büszkén.


Nincs ezzel semmi gond, nekem például nem kellene ilyen magamutogató nő, de nincs vele probléma, én sem vagyok a neki vonzó férfi típus

2020. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Kell nekik, de meglehet nézni milyenek is ezek a pasik.
2020. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%
Csak az ilyen kell nekik. Utána meg jön a minden nő qrva.
2020. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

6.


Ahogyan sokszor fordítva is a bunkó-vagány férfi kell sok nőnek aki aztán szépen csalja is. Vagy rosszabb esetben uralkodik felette.


De ezekből ne állítsunk már fel mintát vagy prosztó általánosításokat.

2020. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

"Csak az ilyen kell nekik. Utána meg jön a minden nő qrva."


A nők pedig szürke kisegérként is lefekszenek olyan pasival, aki ilyen nőket kap meg, aztán csodálkoznak, hogy csak egy estére kellettek, és közlik, hogy minden férfi csak a szexre megy.



Ez kb ugyanaz az általánosítás.

2020. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Elkezdtem neten ismerkedni pár hónapja egy komoly 30 fölötti nővel. Fél óra levelezés után kérés nélkül elkezdte küldeni a fürdőszobában készült képét amin egy törülközőt fog a melléhez. Nyilván rajtam kívül azt a képet sok másik férfi is látta. Ami a legszebb hogy elmondása szerint ő egy visszafogott és tisztességes nő, de az ugye belefért hogy ismeretlen férfinak intim képet mutasson.


Természetesen nem kell ilyen nő, de mutasson valaki olyan nőt, aki valóban tisztességes és nem mutogatja magát. Véleményem szerint aki szép, az azért reklámozza magát még akkor is ha párja van, aki meg csúnya, azért hogy "elkeljen" ő is.

2020. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

9: elég sok nővel beszélgettem, volt akivel találkoztam, sőt, olyan is, akivel lefeküdtünk.


De soha egyik sem küldözgetett intim képet, instás seggvillantós fotót, vagy hasonlót...


Nem lehet, hogy úgy általában nem a csajok ilyenek, csak neked nincs túl sok elvárásod a beszélgetőpartnereid IQ-jára, modorára, kultúrájára nézve, így aztán ilyen csajjal is leállsz cicázni?

2020. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!