Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész életemben nyomorultul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben nyomorultul fogom érezni magam a szép nők látványától?

Figyelt kérdés

Mivel életem első két és fél évtizedében kb. semmi mást nem kaptam a csinosabb nőktől, mint ignorálást és megaláztatást, teljesen beleépült az identitásomba, hogy nekem sosem lehet olyan párom, akit szépnek tartok. Azóta változtam külsőre is, meg az életem is, de ha meglátok valahol egy szép nőt, a szervezetem azonnal szó szerint egy fájdalomérzettel reagál, kb. mint amit akkor éreznék, ha valaki durván megszégyenítene, megalázna, mert egyből azt a gondolatot asszociálom hozzá, hogy ő mennyivel felettem áll, mennyire elérhetetlen nekem, hogy egy darab sz**r vagyok, és ránézni se vagyok méltó ilyen szépségre, stb.

Mindig ezt fogják kiváltani belőlem a szép nők, ez sosem fog elmúlni?


2020. dec. 1. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ajj de beteg vagy, menj orvoshoz.
2020. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Belőlem alapból az emberek váltják ezt ki...

Menj pszichológushoz!

2020. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván igen, neked sem kéne csúnya nő, akkor nekik miért kéne csúnya férfi? Már bocsi, nem a te hibád, hogy ilyennek születtél, de ha már így alakult, fogadd el a helyzetet és próbálj meg nem 10/10-es bukszákra hajtani.
2020. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as bocsi de az első mondatodban az első tagmondat utáni résznek mi köze ahhoz, amit kérdeztem?
2020. dec. 1. 22:49
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudok szemkontaktust tartani idegenekkel. Pedig már voltak barátnőim.
2020. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mert olyanra vágysz amit nem érhetsz el.

Ne sóvárogj lamborgini után ha csak daciára van pénzed.

2020. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert ha nyomorult vagy akkor hogy éreznéd magad?
2020. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Ennek orvoslására jött létre a "legősibb mesterség" (mindkét nem számára, csak a férfi-változat elterjedtebb és közönségesebb) valamikor nagyon régen. Van aki rondának születik (ezen változtatni nagyon minimálisan lehet csak). A jellem pedig szintén csak egy bizonyos fokig fejleszthető. Ha nem megy tovább, nem szabad olyan dolgokra vágyni, amik elérhetetlenek. Vagyis persze lehet, csak értelmetlen.


De hidd el nem emiatt kínlódsz, hanem mert az életedben nincsenek pozitív érzelmek, mint szerelem vagy szeretet vagy bármi egyéb. Csak leegyszerűsíted fizikai vágynak, mert ezt könnyebb kezelni. Teljesen érthető a dolog. Csak szomorú.

2020. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
" 4/8 A kérdező kommentje: 3-as bocsi de az első mondatodban az első tagmondat utáni résznek mi köze ahhoz, amit kérdeztem?" Ja? Ha nem érted akkor nem csak külsöre kellett volna változnod!!!
2020. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem a külsőd miatt nem kapsz meg szép nőket, hanem az undorító jellemed miatt. :)

Tudod, rengeteg nem annyira előnyös külsejű férfinek van “szép” barátnője (azért írtam idéző jelbe, mert ez azért egy elég relatív fogalom), mert a külső nem minden, a személyiségük miatt szeretnek beléjük, na meg mindenkinek más jön be. (És ez nem egy sablonszöveg, csak körül kell nézni az utcán.)

Te viszont már a kérdéseddel is rögtön leírtad magad, ahogy a “szép nőket” kb. egy külön állatfajnak tekinted, a többieket még csak SZÁMÍTÁSBA SE VESZED (!), aztán itt keseregsz és sajnáltatod magad, mint egy kisgyerek, aki nem kaphatja meg a kedvenc matchboxát, és onnantól kezdve nem hajlandó egyetlen játékkal sem játszani. Ez az egész egy hiszti.

2020. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!