Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepánikoltam egy szép nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepánikoltam egy szép nő látványától. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Álltam az egyik metrómegállónál. Oda állt mellém egy nagyon vonzó maximum 30 éves nő. Megpillantottam őt, és hevesen elkezdett verni a szívem, a gyomrom is lüktetni kezdett.

Ilyen gondolatok jártam a fejemben: "Szólítsd meg!" "Nem, Ő túl jó csaj!" "Győzd le a félelmet!"

Végül az érzéssel nem tudtam mit kezdeni, és inkább "menekülőre" fogtam a dolgot, és a megálló eléjebe mentem, azzal zárva az egészet, hogy: "Én ezt nem tudom megszólítani!"


Nem tűnt beképzeltnek, és még ezen kívül egész testtel félig felém fordulva állt mellettem.


Lehet, hogy jobb nem szólítottam le, megóvtam magamat egy nagy kellemetlenségtől.


Akivel történt ilyen az, hogy látja utólag a helyzetet? Megbánta, vagy épp ellenkezőleg?


29/F



2017. okt. 7. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sosem volt ilyen, nem harcolok magammal
2017. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Uh, ez még elment volna egy 20 éves kölyöknél. De egy majdnem 30 éves """"férfitől"""

Komoly pszichológusi segítségre lenne szükséged.

2017. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha sikerült is volna megszólítani és ki is derülne,hogy szingli,akkor meg azon gazolnál,mikor hagy el egy "hozéármándóért".Akkor jobb lenne?
2017. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez de tiszta gáz. Ezt még magam előtt is szégyellném.
2017. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ha sikerült is volna megszólítani és ki is derülne,hogy szingli,akkor meg azon gazolnál,mikor hagy el egy "hozéármándóért".Akkor jobb lenne?"


Szerintem, igen.

2017. okt. 7. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
ha akart volna valamit úgyis megszólított volna, úgyhogy fölösleges ezen agyalni
2017. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"ha akart volna valamit úgyis megszólított volna, úgyhogy fölösleges ezen agyalni"


Mi van?

Nem a nő dolga a kezdeményezés, hanem a férfié.

2017. okt. 7. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:

hat ez gaz mar bocs, de ilyen idősen egy idegen nő latvanyatol ilyen reakciot valt ki beloled az mar durva és neked segitseg kell.


Én mar futamodtam meg csajtol, talalkoztunk parszor es ja mar sokszor megbantam, h "elfutottam" de a te eseted nehany fokkal még durvabb.

2017. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kezdeményezés az egy dolog, de attól még elég esélytelen egy random idegen lánnyal a metrón ismerkedni
2017. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem tűnt beképzeltnek, és még ezen kívül egész testtel félig felém fordulva állt mellettem. "


ez semmit nem jelent, h feléd fofrdulva volt. Én az állomáson varakozok a vonatra minden reggel és vannak csajok akik direkt 1 méterre állnak mellém pedig szinte üres a peron végig. De reggel mindenki ugyanott varakozik ahol szokott, nem pedig falsch elméleteket gyartok h most ő áll mellettem 1-1,5méteren belül megint akkor biztos oda van értem.

2017. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!