Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész életemben nyomorultul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben nyomorultul fogom érezni magam a szép nők látványától?

Figyelt kérdés

Mivel életem első két és fél évtizedében kb. semmi mást nem kaptam a csinosabb nőktől, mint ignorálást és megaláztatást, teljesen beleépült az identitásomba, hogy nekem sosem lehet olyan párom, akit szépnek tartok. Azóta változtam külsőre is, meg az életem is, de ha meglátok valahol egy szép nőt, a szervezetem azonnal szó szerint egy fájdalomérzettel reagál, kb. mint amit akkor éreznék, ha valaki durván megszégyenítene, megalázna, mert egyből azt a gondolatot asszociálom hozzá, hogy ő mennyivel felettem áll, mennyire elérhetetlen nekem, hogy egy darab sz**r vagyok, és ránézni se vagyok méltó ilyen szépségre, stb.

Mindig ezt fogják kiváltani belőlem a szép nők, ez sosem fog elmúlni?


2020. dec. 1. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
El ne hidd ezt a buta álszent baromságot amit az utolsó klimaxos vénasszony idebüfizett. Nem kellene piedesztára emelned a szép nőket. Nem felsőbbrendű mert lyukkal született a lába között. Tükörként kellene viselkedned. Ha megszégyenítenek, megaláznak, verbálisan bántalmaznak nyugodtan védd meg magad. Nyugodtan nevezd hangosan öntelt majomnak, vakoltképű görénynek, ha már ráncos akkor meg vénlányozd le, illetve mondd hogy nem kértél kioktatást, nem kértél rosszindulatú megjegyzést, nem kérdezted a véleményét. Ha fizikálisan bántalmaznak jogod van megvédeni magad akár gázsprayvel is. Nem kell félned, nem kell meghunyászkodnod, jogod van az emberi méltósághoz.
2020. dec. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem éreznéd magad nyomorultul, hogyha nem lennél ilyen csőlátású, ahol csak szép nők meg te vagy. Ja, és a szép nők kb. valami isteni szintre vannak emelve, ez sehogy sem normális. Ajánlom, hogy egy jó szakemberrel mindenképpen vitasd meg az abnormális alá-fölérendeltségi problémáidat, ahol magadat kb. egy raklap szeméttel azonosítod. Aztán meg kezd el nézelődni a saját szinteden, ha végre normális önképed lesz! Ábrándozni szép dolog, de akkor sosem lesz kiegyensúlyozott életed, ha a lehetetlenre vállalkozol.
2020. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
tiszta szerencse hogy nem vagyok szép nő. engem egy pasi csak élőben vezs észre, akkor is ha már többször látott, ha már valamennyire ismer mert beszélünk. így biztos lehetek benne hogy ha valaki velem van, az a személyiségem miatt van velem főleg és csak kisebb esetben a külsőm miatt. mivel én nem teperek senki után és elvárom a kölcsönösséget, ezért még az is biztos hogy nem az a ha ló nincs, jó a szamár is, mert ahhoz azért elvárom hogy több munkát fektessenek belém és ilyen gondolkodással már nem érni meg nekik. Szóval csak azt tudom, mondani, hogy örülök hogy nem vagfyok szép nő, nem szeretném hogy olyanok vágyakozzanak utánam mint a kérdező...
2020. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8%
Hagyd a nőket, ne nézz rájuk. 30 as vagyok, én beléjük fáradtam, az örökös elutasításukba. Menekülj a melóba, hobbiba.
2020. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!