Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki útál férfi lenni, és szivesebben született volna egy jó nőnek?

Figyelt kérdés
Útálok férfi lenni. Kevés az önbizalman férfi létemre, csak 15 centis a péniszem, és az sem buli hogy mindig a férfinak kell udvarolnia, kezdeményeznie, és a nők eleve nincsenek úgy oda a férfiakért mint fordítva stb. A szép nőknek van a legjobb életük, ezzel kár vitatkozni.

2020. dec. 2. 16:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretek férfi lenni, pedig nekem is 15-16 centis a pöcsöm, soha nem volt vele probléma. Imádok csajozni is.
2020. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Szép/gyönyörű lányok tegyétek össze a két kezeteket hogy csinos nőnek születtetek. Ennél nagyobb ajándékot nem kaphattatok volna az élettől.
2020. dec. 2. 16:54
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te az átlagos vagy csúnyácskább nőkkel nem vagy olyan kedves, mint a szépek kellett?
2020. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
#1 Sokáig én is szerettem, de mára már nagyon elegem lett, és rájöttem arra hogy jó nőként mindent megtehettem volna amit férfiként valaha szerettem csinálni. Semmit nem veszítettem volna.
2020. dec. 2. 16:56
 5/51 anonim ***** válasza:
71%
*szépekkel?
2020. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
#3 Egyáltalán nem a külső határozza meg hogy kivel mennyire vagyok kedves. De ha már nő lennék (persze soha nem leszek az) akkor mindenképp szép nő akarnék lenni.
2020. dec. 2. 16:59
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék szép nő lenni,de nem jött össze.
2020. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
#3 Átlagos külsővel is beérném de akkor legalább legyenek szép dús kebleim. :D
2020. dec. 2. 17:04
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

"jó nőként mindent megtehettem volna amit férfiként valaha szerettem csinálni. "


Ja, hogy neked dugás az élet? Csak mert minden másért mindenkinek meg kell dolgozni.

2020. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
89%
Mit tehetnél meg jó nőként, amit férfiként nem?
2020. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!