Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen bort illik vinni első...

Milyen bort illik vinni első bemutatás alkalmával a férfi családtagoknak? Egy középkorú férfi melyiket fogyasztja szívesebben magában vagy egy kis kajához, mondjuk egy különleges ebéd mellé?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése.

Nekem pl csak a száraz fehér és rozé ízlik, de azok nagyon.

Próbálj körbekérdezni, hogy mit szerethetnek?

2018. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Szárnyasokhoz, halakhoz száraz vagy félszáraz fehér bort szokás inni. Sertés- és marhahúshoz, vadhúshoz száraz (esetleg félszáraz) vörösbort. Gyümölcsös húsokhoz félédes, édes fehérbort. A rozé átmeneti bor, tehát szinte minden húshoz fogyasztható. Magában inkább vörösbort szokott inni az ember. Eléggé meghatározó az egyéni ízlés: magában én inkább száraz bort iszom, mint édest, de ismerek más középkorú férfit, aki az édes vörösborokat kedveli.

Van, aki nem tartja az előbb leírt, étkezésekre vonatkozó ital-ajánlást, hanem egész másokat iszik hozzá.


Ha nem ismered a konkrét személy ízlését, akkor a helyedben száraz vagy félszáraz vörös- vagy fehérbort vinnék.

2018. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Látom te is lámpással jársz mint én. Rozé-t vigyél valamilyen jobb fajtából. Szeretni fogják.)
2018. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy #3 írja: vigyél félszáraz rozét.

Fehér is és vörös is, no meg száraz is és édes is.

Félúton van a szeretem-nem szeretem között, tehát majd' mindenkinek smakkol.

2018. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Kérdezd meg, ciki ha beállitasz egy borral, amit utálnak :(


Bár én ezért nem vittem semmit, annyira nem azon múlik.

2018. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
80%
tökmindegy csak ne kannás bor legyen.
2018. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Járj utána, hogy milyet szeret.

Mindenesetre ne valami kannás katyvaszt.

Illik valamelyik boros tékában minőségi bort vásárolni.

Ez alap.

2018. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!