Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan viszonyulnátok ahhoz, ha a pasi, (aki tetszik vagy jártok vele) csak szüzen akarna/fogadna el titeket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 05:30
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék
NEM szakítanék, DE szomorú lennék
NEM szakítanék és NEM zavarna a dolog
Írok egy kommentet inkább:
54 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
Ez 15 évesen még oké lenne, de rendes felnőttek közt nem.
2020. dec. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Ennek valami vallási oka van? Vannak ilyen bigott emberek.
2020. dec. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy tinik közt gyakrabban előforduló, de most csak felnőtteknek szóló szavazást indítottam.

(a következő szavazóknak szólok, hogy ez alapján válaszoljanak a kérdésre)

2020. dec. 3. 05:54
 4/32 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe ez a kérdés, mert az exem soha nem volt hajlandó lefeküdni egy nem szűz lánnyal, pedig majdnem harminc már.
2020. dec. 3. 05:55
 5/32 anonim ***** válasza:
99%
Tehát az exed....szűz? Mert ha ő nem az, az egész csak kettős mérce.
2020. dec. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Jaja, ő is szűz volt velem együtt. Azután megcsalt, de ez már más sztori.
2020. dec. 3. 06:00
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Kiröhögném, levonnàm a következtetést, hogy van baj, aztàn ott hagynàm.

Kérdés:vallási okok miatt-e, ès ő is szűz-e?

Mert, ha mindkettőre igen a vàlasz, akkor nem tartanàm TELJESEN elmebetegnek. De ha ő nem szűz, csak te legyél az, mert akkor szerinte nem vagy elhasznàlt, akkor én nem kezdenèk vele. Az ilyenek feljebb pozícionàlják magukat a nőknél, meg a többi férfinál is, mert nehogy már más után kelljen betenni a farkát. Holott ő sem különb a többinél, csak azt hiszi. Semmiképp sem lennék vele.

2020. dec. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem vallási okok miatt. Ő úgy volt vele, hogy mivel férfi, ezért ő lefeküdhet bárkivel és nem lehet tisztátalan, mert nem nőből van. Ja, vannak ilyen emberek. Nem is értem, hogy nem nyitottam fel előbb a szemem. Nőgyűlölő különben és meg is látszott rajta.
2020. dec. 3. 06:09
 9/32 anonim ***** válasza:
99%
Hát akkor....nincs kérdés. Jó, hogy idejében kiderült, hogy egy görény.
2020. dec. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
4%
Igaza volt a baratodnak abban hogy tiszta csajt akart magának az elsohoz. Abban is hogy egy nőnek jobban oda kell figyelni a viselkedésère, ugymond "nem lehet tisztátalan" ennyi
2020. dec. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!