Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és Férfiak ti hogy viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és Férfiak ti hogy viszonyulnátok egy emberhez aki tetszik nektek de skizofrén?

Figyelt kérdés
Hagynátok egyből vagy megpróbálnátok?

2019. aug. 3. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én hagynám.
2019. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám, amennyiben nem veszélyes emiatt másokra.
2019. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Elkerülném nagy ívben.
2019. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Megpróbálnám.
2019. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem ezt a betegséget. Az adott helyzetben döntenék, így általánosságban nem lehet.
2019. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Hagynám. Sok ilyennel találkoztam már a munkám során, és az összes pszichiátriai beteg nálam emiatt tiltólistára került.
2019. aug. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Hagynam. Tetszes meg onmagaban nem nagy dolog. A metron, utcan barhol tetszhet valaki. Az meg csak egy jobbra vagy balra switcheles, onmagaban meg nem elkotelezodos erzes...
2019. aug. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7: Jó neked. Nekem kb. 5-6 évente tetszik meg valaki.

Ha meg viszonos is, az a csodával határos.

Szóval az én életemben ez a legnagyobb dolog.

2019. aug. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Az az adott személytől függ, hogy milyen ember, mennyire vagyunk kompatibilisek egymással és milyen súlyos a betegsége, hogy törődik e vele vagy elhanyagolja.

A testvérem is az de ő a rosszabbik fajtából, téveszméi vannak, teljesen önellátás képtelen, elhanyagolja súlyosan magát és a környezetét is sajnos. Beakad nála a lemez és semmi másról nem hajlandó kommunikálni, múltkor odaértek, mondtam jó estén volt rendőrséggel, kórházzal, egy majdnem balesettel a viharban. Meg se hallotta, csak a macska megint... Na ilyen ember viszont nem lehetne a társam.

2019. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Menekülnék.
2019. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!