Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keveredhetnék ki ebből, mert már gyakori öngyilkossági gondolataim vannak? 24/N

Figyelt kérdés
15 éves koromig minden rendben volt, vidéki iskolába jártam. Voltak barátaim, együtt nőttünk fel, mindenki számíthatott mindenkire. Remek társaság volt, jó pedagógusokkal. Benne voltam mindenben. Ahogy bekerültem a középiskolába kiközösítettek, az interneten és személyesen is bántalmaztak az osztálytársaim és a tanáraim is. Tény, hogy nagyon szerény voltam, regeteget izgultam azon, hogy a szüleim nehezen élnek, de akkor sem ezt érdemeltem volna. Ráadásul az osztályfőnököm annyira beleszart az egészbe, amikor elmondtam neki, hogy ezen még jobban felbátorodtak. Nagyon toxikos 2 év volt. Az utolsó 2 évemet levelezőn jártam felnőttekkel, az nagyon jó volt. Sokan mondták az volt a baj, hogy az előző osztályomban én túl érett voltam hozzájuk képest. Csak amióta véget ért nem találom a helyemet. Sose volt még párom, sose csókoloztam és még szűz vagyok. Valami meghalt bennem a középiskola alatt és nem tudok bízni.

2020. dec. 3. 15:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy jó pszichológust! Vagy ha van kedved, beszélgethetünk, de én nem vagyok szakember. F
2020. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Pszichologus. Ez bantalmazas kategoria, szakemberrel kene feldolgoznod.
2020. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Én is a pszichológusra gondolok. Tudom, milyen mély nyomot tud hagyni akár 2 év is az emberen.


Mindenhol máshol szerettek, csak ott nem - ezáltal velük van a baj, és nem veled.

2020. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
nem halt meg benned semmi, simán csak nősz és lelkileg fejlődsz, ehhez meg ugye kellenek az élet gondjai, kis traumái, kinek előbb, kinekk később de mindenki szembesül kisebbel, nagyobbal. minél idősebb és tapasztaltabb valaki, annál kevésbé bízik már, mert sok emberrel találkozott már és sok okozott csalódást, ahogy mi is okozunk másnak. Szóval ne dramatizáld túl, tűzz ki célokat és koncentrálj a megvalósításukra. Az emberekkel legyél kedves és valaki majd csak randira hív.
2020. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus sokat tud segíteni.

Illetve ha barátkozol, ismerkedsz.

Új emberek, új barátságok segíthetnek idővel túl jutni ezeken.

Sajna ilyen az ha a nehéz időkben az embernek nincs támasza és sajna az iskola is ellene van...

Egyébként van a Facebookon is egy kifejezetten barát kereső csoport, fiúknak, lányoknak. Tényleg minden előítélet nélkül ismerkednek egymással az emberek. És amíg a vírus helyzet nem tett keresztbe voltak szabadtéri programoknak, sokszor voltak közös programok is.

Én elég közvetlen, barátkozós lánynak tartom magam, de költözés miatt sajna vagy nem sajna én is igénybe vettem az internetet mint barát keresési opciót 😁🙈

És nem bántam meg!

Nincs azzal baj hogy még szűz vagy stb...

De először szerintem egy kicsit rendbe kéne tenni magad főleg lelkileg. Mint említettem pszichológus és barátok. A beszélgetés gyógyír.

28/N

2020. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is a pszichológust ajánlanám, de ha akarsz, nekem is leírhatod a dolgokat. Sokszor már az is nagy segítség.

16L

2020. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Pszichologust keress...most.


Nem harap, nem ciki!!!

2020. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Még semmiről nem késtél le, fiatal vagy, fel a fejjel!

Viszont nem annyira fiatal, hogy még most is visszafelé mutogass, és sok évvel ezelőtti traumákat okolj a jelenlegi helyzetedért.

A világjárvány miatt most nehezebb összeszednie magát az embernek, ismerkedni, tanulni, hobbit keresni stb., de nem lehetetlen, és a járványnak is vége lesz egyszer.

Amúgy meg 100%-ig biztos, hogy előbb-utóbb lesz párod, az emberek többsége nem hal meg szűzen, te sem fogsz, nyugi, csak legyél közvetlen, kedves, merj ismerkedni.

2020. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én unokatestvéremet 8 évesen megerőszakolták kisebbségiek, járt utána pszichológushoz, már van két gyereke és férje. Ha ő túl tudta magát tenni ezen, akkor neked is menni fog.
2020. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%
Dilidoki + egy érett, FÉRFI partner kell neked.
2020. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!