Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keveredhetnék ki ebből, mert már gyakori öngyilkossági gondolataim vannak? 24/N

Figyelt kérdés
15 éves koromig minden rendben volt, vidéki iskolába jártam. Voltak barátaim, együtt nőttünk fel, mindenki számíthatott mindenkire. Remek társaság volt, jó pedagógusokkal. Benne voltam mindenben. Ahogy bekerültem a középiskolába kiközösítettek, az interneten és személyesen is bántalmaztak az osztálytársaim és a tanáraim is. Tény, hogy nagyon szerény voltam, regeteget izgultam azon, hogy a szüleim nehezen élnek, de akkor sem ezt érdemeltem volna. Ráadásul az osztályfőnököm annyira beleszart az egészbe, amikor elmondtam neki, hogy ezen még jobban felbátorodtak. Nagyon toxikos 2 év volt. Az utolsó 2 évemet levelezőn jártam felnőttekkel, az nagyon jó volt. Sokan mondták az volt a baj, hogy az előző osztályomban én túl érett voltam hozzájuk képest. Csak amióta véget ért nem találom a helyemet. Sose volt még párom, sose csókoloztam és még szűz vagyok. Valami meghalt bennem a középiskola alatt és nem tudok bízni.

2020. dec. 3. 15:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A jó szakember a legjobb tanács, nem véletlen írja mindenki (és tényeg szakembert keress, ne valami wannabe tanácsadót, aki megmondja a tuti, hogy hogyan kellene élned, viselkedned, hanem aki segít NEKED rájönni a miértekre, és NEKED rájönni a megoldásokra. Nem is biztos, hogy elsőre találsz ilyet, akkor nyugodtan válts, ez kicsit személyiség kérdése, van akinek az segít, ha belemenősebb a teraueuta, van akit másként kell megközelíteni, van akivel megvan a bizalom gyorsan, más előtt nem tudsz megnyílni).



De a legfontosabb, hogy neked kell akarnod a változást. A pszichológus meg tud hallgatni, de te fogod elmondani ami a fejedben jár. Fel tud tenni kérdéseket, amikre vagy őszíntén válaszolsz, vagy akár magad előtt is titkolod az igazi gondolataid.


Nem fog helyetted gondolkozni, nem fog helyetted megoldást találni, nem fog helyetted változni, kilépni a jelenlegi helyzetből. Viszont nagyon sokat tud segíteni, hogy ezeket meglépd.

2020. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
7%
Hány kiló vagy kérdező?
2020. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő társaság megtalálása sokat segít :) Engem az rángatott ki a mély időszakból. Vedd fel akár volt általános iskolai ismerőseiddel a kapcsolatot, lépj be csoportokba, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak.

Elkésve meg nem vagy sehonnan, csak tegyél érte, ismerkedj, dolgozd fel a múltat, és építsd a jövődet.

Sok sikert!

2020. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
12: 165 cm 90 kg
2020. dec. 3. 16:52
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor eletre fel, kezd el megvalositani magad keress egy jo munkat ismerkedj de ha nem az se baj majd masik nyitnak. Aztan óvatosan valasz egy párt akivel megprobalod a dolgokat. Es kesz. Ilyen egyszeru f/27
2020. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
11%
38 eves ferfi kell neked lakassal. Legjobb party
2020. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
A szakember tényleg jó ötlet lehet ahogy írták már sokan. De én azért még azt kérdezném meg, hogy mivel telnek a napjaid? Van munkahelyed?
2020. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom :)
2020. dec. 3. 19:32
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de apránként kezd el a súlyod csökkenteni.
2020. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
24%
én szivesen szexelnék veled, f - 110kg
2020. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!