Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szükséges megszereznem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges megszereznem a hajtásit valamint albérletbe költöznöm ahhoz hogy lehessen barátnőm?

Figyelt kérdés

A szüleimmel lakom egy kicsit zavar de jelenleg nem állok úgy anyagilag hogy megengedhessem magamnak az albérletet. Éppenséggel munkanélküli is vagyok. Hajtásim lehetne már de én nem szeretnék vezetni.


A munka az fő probléma azt megértem hisz fontos egy kapcsolatban hogy legyen munkám ezt értem és lesz is munkám újból csak kell némi idő.


A hajtásit nem akarok. Nem érdekel, viszont ha szükséges egy barátnőhöz akkor rászedem magam.


A szüleim háza kicsi nincs tér magánszférának ezért gondolom vagy albérletbe megyek vagy én költözöm a nőhöz vagy ez sem opció. Nehéz dolog ez erre nincs pénzem.


Tapasztalatlan vagyok nem volt még sem alkalmim sem párom.

29 éves férfiként.


Üvegtesti homályaim is lettek nagyon irritálóak. Rossz dolgok maguktól is képződnek míg a jók nagyon nehezen. Ez egy észrevételem.


Változni szeretnék tudnátok építőjelegű tanácsokkal szolgálni. Előre is köszönöm.



2020. dec. 6. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keress munkát.
2020. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerbiai magyar vagy ?
2020. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Mi a szarról beszélsz kerdező?

Mi a fos az a hajtási?

"Üvegtesti homályaim is lettek nagyon irritálóak." Ez meg végkép homályos már...

2020. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A hajtási az a jogsi. Én se ismertem, de az ember rájön ha nem analfabéta.

Az üvegtesti homály meg eg5yfajta szwmbetegség.

2020. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A hajtásiról még csak kikövetkeztettem, hogy jogsi lehet, de mi a túró az az üvegtesti homály?🤔

Amúgy engem nem érdekel, hogy van-e hajtási, de munka legyen és ne éljen a kedves mamával. De majd mindjárt jönnek az incelek és megmagyarázzák, hogy csak azért nincs nő, mert nincs csilliárdos kocsi, meg milliós fizetés.

2020. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát 29 évesen már hátrány lehet, hogy még nem repültél ki. De a jogsi szerintem nem annyira fontos, főleg ha van jó tömegközlekedés felétek vagy biciklizel.
2020. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
ha motorkaval megy legyen nalad hajtasi, szlovak lesz ez
2020. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Böven otthon laktam,jogsim se volt.És mégis voltak barátnöim.
2020. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Helló, ne aggódj. Semmi gond, még barátjának sem kell vezetői engedély. Önmagában lesz, ahogy a sors meghozza.

Azt akarjuk, hogy találja meg az életének megfelelő illeszkedést, és boldog életet teremtsen.

2020. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Képes legyél önmagad el- és fenntartására, ezt nézik a nők. Hogy ne egy felnőtt csecsemővel jöjjenek össze, akiről 0-24 gondoskodni kell.

Autó nem feltétlenül kell, például ha alapvetően Budapesten mozogsz.

Sőt, még anyáddal is lakhatsz, azt is ki lehet magyarázni.

És az a vicc, hogy amíg szülővel laktam, összejöttek hosszú kapcsolatok, rövidebb barátnők. Amióta egyedül élek, egyszerűen semmi komoly nem jön össze.


Szóval, ami belépő szint, hogy magadat el tudod látni. Tudsz magadra mosni, főzni, takarítani. Vagy olyan k*rva gazdag vagy, hogy annyi pénzed van, hogy mindenre van embered (takarító stb.). De nem ez a tipikus.

2020. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!