Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség a szép nő és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szép nő és a jó nő között?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Szép nő vonzó szépség,jó nő meg dghato.
2020. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a szép nő alapértelmezetten előnyös megjelenésű. Nem összekeverendő a csinos nővel, hiszen ez az öltözködésre vonatkozik. Bárki lehet csinos, csak megfelelő ízlés és karakter kell hozzá. Meg ha valaki csinos, az rendszerint mindenki csinosnak tartja. De a szép nőt már nem feltétlen. Ezért nem lehet akárki szép.


A jó nő a tökéletes személy, akit a másik fél elfogad az összes hibáival együtt is. De ő nem feltétlen szép, egyszerűen csak egy hullámhosszon van a másik féllel és ő is vele, képesek együtt élni és igénylik is egymás társaságát.


Egyébként ezek a leírások érvényesek valamennyire a férfiakra is szerintem.


20/F

2020. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Van aki használja mindkét kifejezést a külsőre. Van aki ezt van aki azt használja, van, hogy össze vissza.

Szóval túlnyomó többségben nincs semmi különbség.

2020. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Van különbség szerintem. A szép nő elsősorban az arca szépsége a domináns, a jó nő nem feltétlenül szép de összességében dekoratív, vonzó, szexi, dögös.

Itt van két példa, indiai színésznők:


Katrina Kaif nagyon jó nő, szerintem.

[link]


Aishwayra Rai pedig híresen szép nő, többször kapott díjakat is.


[link]

2020. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

A "szép nő" szerintem a jó genetika + egészség kombót jelenti: szimmetrikus arc, puha bőr, termékenységet és egészséget sugalló testalkat, stb.

A "jó nő" meg az, aki szexi, tehát észreveszed az utcán, van szexuális kisugárzása, csinosan/stílusosan öltözködik, femininitást sugároz a mozgása, stb.

Tehát a "jó nő" fogalmába egy csomó tudatos döntés és választott viselkedésforma is benne van, azzal együtt, hogy egy szép nő nyilván könnyebben lesz jó nő is.

2020. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
A szép nő... Szép. A jó nő meg tudja viselni is az adottságait. Olyan ez, mint egy ruha. Van, ami jól áll az embernek és vannak olyan emberek, akikre mindegy mit adsz, jól mutatnak benne, de ha a korábban említett jobb darabot kapják, akkor aztán főleg.
2020. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Vannak átfedések, egyik is, másik is megjelenhet benne.
2020. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Sok szép nő van, aki számomra egyáltalán nem vonzó.


Pl Angelina Jolie objektíven nagyon szép nő, de nekem egyáltalán nem vonzó, viszont az a kiscsaj a cégnél 3 asztallal arrébb baromi vonzó, de ha egy Angelina Jolie mellé állítanám nem értenéd, hogy miért, hiszen fele annyira nem szép.

2020. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Ha csak a küldőt nézzük. Szép nő az aki szép akkor is, ha egy sima póló és farmer van rajta, nulla sminkkel kócos hajjal. Mert alapvetően gyönyörű, szimmetrikus az arca, szép a bőre, jó az alakja, jó a genetikája. Nekem pl Palvin Barbi ilyen, az ismert emberek közül. Jó nő, aki alapvetően nem feltétlen szép, simán átnézel rajta ha otthoni cuccban van és nincs kisminkelve, sőt még kimondottan előnytelen külseje is van, de csinos öltözködéssel, megfelelő sminkkel és hajviselettel feltünő és esztétikus lehet. Ilyen pl szerintem Aviana Rahl. Nincs szép arca, nincs szép bőre, nincs jó alakja, szürke egér, de ha kihozza magából a maximumot, akkor csinos.


De ha már a kisugárzás is játszik meg az érzelmek, akkor egészen már eredményt is kaphatunk.

2020. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát én mind a kettő kifejezést használom ugyan arra. Max ha nagyon tudományos akarok lenni és korrektül használni a két fogalmat akkor.


Szép nő: Külsőre szép

Jó nő: Belső + külső együtt


De hétköznapi használatkor még egy teljesen idegendre is szoktam mondani hogy jő nő akit nem ismerek. Szóval....

2020. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!