Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az árulkodó jelek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az árulkodó jelek az ehhez hasonló embereknek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy számomra szimpatikus lánnyal. Ő 20 éves, én 22f.


1.5 hónapon keresztül ismerkedési fázisban voltunk, mert nem akartuk elsietni a dolgokat, ismerjük meg egymást. 14-énesz a születésnapja, a vírus miatt csak a szüleivel és a két testvérével fognak otthon ünnepelni, de meghívott engem is, mert szeretné, hogy ott legyek.


Idáig semmi gond sem volt, de 1 hete, amikor eljött hozzám, eléggé érződött rajta, hogy van valami baja, nem úgy válaszolt, ingerült volt, stb.

Többször rákérdeztem, hogy mi baj, elmondhatja, megbeszélhetjük. Ő nem akarja, mert megharagudnék rá, csak annyit mondott, hogy egy fiú barátjával már megbeszélte a dolgot, még egyszer nemnakar senkivel sem beszél róla.


Ezt a mondatot követően fél órát veszekedtünk, majd végül elmondta, az egészet. Lefeküdt az exével (1.5 éve szakítottak), mert akkor és ott szexelni akart valakivel. Ez a barátja is megharagudott rá (1-2 alkalommal szexeltek, de a srác nem akart többet tőle, mert barátnője volt), mivel lefeküdt az exével, és bántja, hogy összevesztek vele. Ezért nem akarta ezt elmondani, mert én is megutálnám ezek hallatán.


Így is lett, mondtam, hogy szerintem az ismerkedést itt hagyjuk abba, menjen haza.


Eltelt egy hét (tegnapi nap), majd írt egy üzenetet, hogy bánja az egészet, bocsássak meg, megtesz bármit.


Hogyan lehet az ilyen toxikus embereket kiszűrni? Nyilván nekem a jó oldalát mutatta, de mik lehetnek az árulkodó jelek?


2020. dec. 7. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek árulkodó jelek, ezért kell ismerkedni. Szerencse, hogy már másfél hónap után kiderült, milyen.
2020. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet sehogy nem lehet kiszűrni. Nyelsz egyet, és túllépsz a történteken.
2020. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Dugd meg te is aztan mond neki ugyan azt amit o neked aztan zard le.
2020. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
mondjuk ezt te szartad el, reg meg kellett volna dugni a csajt, nemcsak ismerkedni. puhapocs voltal
2020. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Ott rontottad el, hogy csak szexet akartál: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Itt elolvashatod, hogy minden pasas csak szexre gyúr, bezzeg a nők nem ilyen ösztön vezéreltek :)

2020. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kiszurni nem tudod, de az ertekrendjet meg tudod ismerni. Aki ilyenekre kepes, annak elegge kifacsart az ertekrendje. Raadasul eleg osztonlenynek is tunik a sajat bevallasa szerint.
2020. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A bocsánatkeres egy hét után.

Hát ez meginkább ugy tünik,hogy jol jártál meg itt az elejen vegetért.

Ezt nem lehet kiszürni.

Ugyanis az ismerkedesnel mindenki probálja a legjobb oldalät mutatni,a rosszakat meg lehazudni,jobb esetben elhallgatni.

Csak ugye nem mindegy,hogy mik azok.

Hogy a se..emen sok pattanás van,és nem szeretem a Valóvilág cimü müsort,vagy füvel-fäval kefelek.

2020. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem. Sajnos nem igazán tudsz erre szűrni, max figyeled mennyit van veled, írásban meg fizikailag.
2020. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Legközelebb feküdj le hamarabb vele🙂
2020. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A megcsalás “népbetegség” kb mindenhol. De ezek hol futnak össze az exekkel?? Azokkal járnak akik kéznél vannak( kolléga szomszéd)? Mert csakúgy összejárni nem logikus.
2020. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!