Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan egyértelmű jel 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egyértelmű jel 2. randin amiből már tudom hogy kedvel, mint nőt? Vagy hogy többet akarhat mint egy éjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy vannak olyan mondatok vagy testbeszéd jelek amelyek biztató jellegűek?

2018. aug. 16. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kettőt és könnyebbet. Olvass pszichológiai könyveket, sok tapasztalat vagy kérdezz rá.
2018. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem ilyen jel nincs, ha lenne akkor nem lenne, hisz mindenki ezt a jelet játszaná meg. Ismerd meg és szép lassan kialakul egy tisztább kép róla. Nem kötelező elsietni semmit!


Mennyi idősek vagytok?

2018. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olvastam már pszichológiai témájú könyveket, egyrészről ezért is erdekel.


Igen, persze tudom hogy idő kell mindenek csak, ha azt mondják, hogy látszik valakin hogy szereti az adott illetőt nem csak kedveli, mint barát vagy ismerős vagy nem csak "játéknak" tekinti.. (Erre lennék kíváncsi.)


Mindketten húszas éveink elején járunk.

2018. aug. 16. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van is, mi értelme ha nem hív el további randira?
2018. aug. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!