Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki próbálja magát tehetősnek mutatni, de számtalan árulkodó jele van annak, hogy csóró?

Figyelt kérdés

Feltuningolt BMW-vel jár, ami ki is van fényezve, hogy újabbnak tűnjön, meg minden létező ügyeskedéssel "menőbbé" van téve, de már több mint húsz éves az autó. Továbbá elég igényesen ki van öltözve, ingben, bőrkabátban jár és napszemüveget hord, bár ezeket egy turkálóban is vehette, de ízlésesen fel van öltözve.

De amikor el akartam menni egy kicsit távolabbi helyre, akkor nem jó mert drága a benzin, amikor felvitt egy lakásra, és kérdeztem hogy az övé-e akkor jött a terelőduma, de még azt se tudtam meg, hogy egyáltalán ő bérli-e, valami haverjáról beszélt, aki külföldön van meg minden, de teljesen homályos volt. További árulkodó jelek: nagyon olcsó pizzázóba vitt és még borravalót sem adott. Amilyen kaják meg piák otthon voltak, nem akarok márkaneveket említeni, de mindenből a legolcsóbb. Olyan kajákon él amit én meg sem bírnék enni. A legolcsóbb virsli, felvágott, konzervek, nagyon olcsó 80 forintos energiaital, a legolcsóbb gazdaságos kiszerelésű sör, a legolcsóbb bor amit a hajléktalanok isznak az utcán, még a WC papír is a legolcsóbb egyrétegű volt abban a lakásban.

Ez a pasi 33 éves, de olyan 30-nak néz ki.

Mi a véleményetek?


2017. máj. 7. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Bazeg ilyen pasival, hogy lehet leállni? :DDD Meg is érdemled! Ki áll szóba olyannak aki tuningoltat egy 30 éves roncsot és azt hiszi róla, hogy menő? Ebből csak te gondoltad, hogy tehetős én azt, hogy panelproli. Esetleg ha egy új 5össel vagy esetleg m6-ossal jött volna akkor aszondom jóvavan de egy tuningolt valami? Tényleg nem értenek a nők az autókhoz.
2017. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Arra nem gondoltál, hogy a tuning a hobbija (nyilván nem piszkál egy zsír új autót). Igényes öltözet természetesen vagy a csóróság jele, vagy annak, hogy nem fújod a márkákat fejből ahogy te is mondtad. Lakás és berendezés kaja stb. Lehet hogy nagyzoló proli, lehet, hogy kölcsönkérte egy tényleg csóró haverjától pár órára, hogy lássa, lekoccolsz-e az anyagiak miatt. Vagy igazad van és ez egy panelproli, vagy a csávó átszállt a porsche terepjárójába és kormányt csapkodva röhög, hogy lerázott megint egy golddiggert. ;)

30/f

2017. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A férjem barátja tök ugyanez :D 29éves,van pénze bőven,bár ő nem menőzik vele,de mindig nagyon spórol és sajnál magától mindent.
2017. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 - ez a mi gondolkodásunk, mert megmondjuk 20 méterről az autóról az évjárata, állapota és egyebei alapján hogy kb. milyen értéket képvisel és mennyit költ rá a gazdája, ez alapján a pénztárca vastagságát is jól be lehet lőni.


De valszeg a kérdező nem az autó miatt kezdett el beszélgetni vele, csak ez után látta hogy mizu napi szinten az életvitelével.


Mi a véleményem? Prioritások: mindenkinek vannak, ha hasonló a tiédhez, akkor az lehet alap az ismerkedésre. A kérdésből viszont úgy tűnik, hogy nem, szóval lehet más irányt kell vennie a dolognak.

2017. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Az a véleményem, hogy úristen
2017. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amit 18 sorban elmeséltél, az egyetlen szóval is leírható lett volna = NEVETSÉGES



És mégis, ahelyett, hogy az egyetlen épkézláb reakciót adnád (KIRÖHÖGNÉD), itt szenvedsz, hogy akkor mi legyen. Nos, ez sem sokkal jobb, mint amit ő csinál

2017. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a pasi olyan Kerdezo,mint az en pasim: o reszletre vett ip.ho. ne 7 pluszt, jogsija sincs es a sportsutokst nezi you.tubon. Gizdazik,h kocsit fog venni,amikor nincs egy filler sporoltpenze sem.

Turkaloban vasarol kizarolag. De golfcuccokat,h ugy latsszon,h gszdag.

Idonkent elegem van a rongyrazasabol.

N

2017. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a leírtak többségével nem lenne gondom. Miért baj az, hogy van, amire szívesebben költ, és van, amire kevésbé? Én is nagy turkálómániás vagyok, pont ezért, a franc fog kiadni 100e Ft-okat szezonális ruhacserére, amikor a töredékéért ugyanazt megveszi. Nekem az sem baj, hogy olcsó ételeket eszik... nem feltétlen rossz minőségű az, ami olcsó. Nekem inkább az a gáz, ha vki ennyire fillérre kiszámolja, hogy a másik mire mennyit költött. Kiv. az egyrétegű klotyópapír, az tényleg meredek.


Az, hogy nem ad borravalót, ha olyan helyre megy, ahol van kiszolgálás, az viszont ciki, de nem a pénz, hanem az illetlenség miatt. Meg az, hogy nem akarja megmondani, milyen lakásba viszi a nőt.


A kocsiról meg, lehet, ez a hobbija, a tuningolás, ezen nem lennék én kiakadva.

2017. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!