Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan fèrfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fèrfiak, akkor sokkal tobbnek neznek ki a koruknal (pl genetika, oszules, stb) es emiatt bajban vannak a korosztalyuknál?

Figyelt kérdés
Marmint pl 32 eves de mindenki 44 nek nezi, de ennek ellenere a sajat korosztalyat akarja parjaul (27-34 kozott) es nagyon nem a 40 es noket. Mit tehetnek? Pofatlanul zaklatjak a kiszemelt not, h adja be a derekat? Vagy meghalnak egyedul? Mi a hekyes?
2020. dec. 8. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én állítólag többnek nézek ki, de azért nem 10 évvel. Ez még nem annyra baj, inkább az, hogy kortól függetlenül nem nézek ki jól. Ezért a hölgyek lelkesedése csökken a képküldés után. Zaklatni nem zaklatok senkit. Remélem, nem együdül öregszem meg.
2020. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Őszülök ja, de ez nem gond, van akinek tetszik mert tapasztalatot sugároz.
2020. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Én nő vagyok, 10 évvel idősebbnek nézek ki, és csak az 50+ férfiaknak tetszem. :/
2020. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Annyibol jo, h tuti azok mar gazdagok, van lakasuk. Szoval noknek ennyibol jobb.
2020. dec. 8. 19:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Én meg túl fiatalnak nézek ki és a korosztályomból a lányok azért nem akarnak velem szóba állni, mert túl fiatalnak tűnök nekik.

28 vagyok, de kb. 20-nak nézek ki...

2020. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor sehogy sem jo
2020. dec. 8. 23:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kövér is mellé akkor nincs akkora baj. Ha meg igen akkor inkább az 50 es nőket nézze.
2020. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kövèr. Sportos
2020. dec. 9. 09:54
 9/15 A kérdező kommentje:
50-es? Szerintem senki sem az anyjakorabelieket akarja, szerintem ezt te sem gondoltad komolyan...
2020. dec. 9. 09:55
 10/15 anonim ***** válasza:

35 évesen egyik pillanatról a másikra elkezdtem kopaszodni(betegség miatt), rohadtul zavart eleinte. Aztán hoztam egy döntést és letoltam a maradékot nullással, és szakállat növesztettem, teljesen csupasz fejjel ritka bután néztem ki. A párom először balhézott miatta, majd megbékélt vele. Ami furcsa, hogy amióta elkezdtem újra edzeni és felszedtem kb 20 kilót azóta jobban is áll, mert a fejemen eltűntek a ráncok.

Ami a kort illeti ez nagyon furcsa, mert valaki 35-nek mond, van aki 50-nek mert a szakállam őszül.

2020. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!