Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban férfiaktől kérdezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiaktől kérdezném (és most ne oltsatok le, hogy szedj nyugtatót, stb), hogyan lehet nyugodtan tűrni a sok-sok elutasítást a nőktől, úgy h vissza ne támadj és ne sértsd meg? Mert sajnos már több tucat nem után nehezen megy.

Figyelt kérdés
És néha elvetem a sulykot. Nőktől azért nem kérdem, mert 100 ból 99 női ismerősöm semmit sem tett, csak várta a sültgalambot és bizony volt bőven próbálkozó náluk, szinte egyik sem kapott elutasítást még, nem nagyon tudják h mi az. Csak választaniuk kellett, még az előnytelen külsejű nőknek is.
2020. dec. 9. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk, szedj nyugtatót. (:
2020. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyi visszautasítás ér, akkor valószínűleg nem jó helyen keresgélsz. Vegyél lejjebb az elvárásaidból, változtass a modorodon és talán sikeres leszel.
2020. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

"100 ból 99 női ismerősöm" Jah persze, filmekből ismerős nők mi?

22 éves koromig nem volt párkapcsolatom, van olyan barátnőm akinek negyvenhez közel senkije sincsen még csókolózni sem csókolozott.

2020. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ja férfiaktól kérdezed, akkor bocs...nyilván nők véleménye nem érdekel, mert annyit ismersz. :D
2020. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk,tarts önvizsgálatot.Amit te csinálsz,az sorsjegy kaparás(bepróbálkozok x számú nekem tetsző nőnél,hátha sikerül alapon).Szerinted miért utasítanak vissza?Ha a válaszodban szerepelnek a férfitöbblet/alfahím/túlnagyokazigényeik/és hasonlók,akkor gondold újra az életedet.
2020. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt nem arra kéne építeni az életedet, hogy lesz-e párkapcsolatod és nem kéne ennyit görcsölnöd a dolgon.


A barátnőmmel huszonhárom évesen találkoztam, ő akkor huszonkettő volt és én voltam neki az első kapcsolata.


Ha ennyi elutasítás ér, akkor el kéne gondolkozni a miérten, és nem, a válasz nem az lesz, hogy minden nőnek az egekben vannak az elvárásai.

2020. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Hozzáállás kérdése.

Én úgy gondolom, hogy pont semmit sem veszítek az által, hogy egy idegen nő elutasít. Ez nem azt jelenti, hogy én nem lennék jó, egyszerűen ő mást keres.


Én is ilyen vagyok. Több nőt elutasítottam már. Kedves, csinos nőket, mert én mást kerestem.


Nincs ebben semmi rossz.

2020. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet nyugodtan tűrni, de azt kell mutatni, mert civilizált lények vagyunk. Otthon a szobádban, vagy az erdő közepén kitombolhatod magad. A többiek hülyeségeket írnak. Egy nem túl szép fej elég ahhoz, hogy a legtöbb nő lepattintson. Lehetsz okos, vicces, kigyúrt, bármilyen. Ha a fejed nem jön be nekik, szar helyzetben vagy. Ezt saját példámból tudom.
2020. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
vígasztalódj rondább idősebb nőkkel. én sem jövök be nőként egy csomó pasinak akivel össze szeretnék jönni, de a telómban mindig van pár olyan pasi aki bár nem kéne de vígasztalódni jó...
2020. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%

Aki azt mondja, a barátnőjének 22-25 évesen ő volt az első kapcsolata az komolyan azt hiszi előtte senki nem udvarolt annak a lánynak? Ez legfeljebb egyet jelent, nem felel meg a lánynak világ összes pasija. (ez nem is baj)


Múltkor bekeveredtem egy csajos beszélgetésbe, és 2 retek dagadt csaj beszélgetett, h xy-al matchelt Tinderen, de ő nem felel meg neki, csak szórakozik vele néha -> nem ismerem ki az xy és milyen tulajdonságokkal rendelkezik, de h az csaj válogathat felvet kérdéseket...

2020. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!