Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 36 éves nagyon jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36 éves nagyon jóképű, egzisztenciával rendelkező, érett és határozott férfi az nyugodtan kezdhet 18-20 éves modell lányokkal?

Figyelt kérdés
Hát, nem tagadom, férfiből vagyok és nekem is mint mindenkinek (van aki tagadja, van aki kevésbé), de a fiatal és csinos lányok jönnek be. Pocakom az egyáltalán nincsen, fiatalos és sportos a testem. Enyhe kopaszodás van elől, de azt bőven kompenzálja a férfias sármom, sokak szerint még férfias is és külön jól is áll.
2018. febr. 20. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vagy akár idegesen is kezdhet velük. Azért az önbizalmad irigylem, pedig nekem is akad.
2018. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érett és határozott vagy, hogy ezt a gyakorin kell megkérdezni.

Megengedem, hogy megszólíts fiatal modell lányokat!

2018. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudsz mit kezdeni a suskával,egy paróka minimum belefér,de ha majdnem lányod korú csajokkal kezdesz,úgyis az fog majd számítani,eltartod-e a csajt,vagy sem.Akkor meg a kopaszodást ki nem fossa le.


Szerinted miért kell nekik gazdag pasi?Hogy bebiztosítsák magukat,ha már nem foglalkoztatják őket,mint manöken és utána egy percig se kelljen dolgozni.Amúgy tökéletes nekik egy koruk beli,de jóképű csávó is,szerényebb körülményekkel.


Ha meg valaki 18-20 évesen összejön érdek nélkül egy 40 körüli pacákkal,ott már apakomplexus áll fent.

2018. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha vastag a penztarcad akkor igen.

A kopaszodos sarmodert, meg a "jokepusegedert" biztos nem fognak fel veled. Max a szellemi "serult" kacsacsoruek.

A rafinaltabb lanyok meg inkabb fiatalabbakat keresnek. Nem erzelemre, pusztan penzre mennek.

Inkabb ajanlanam neked a prostikat, neten vannak igen-igen jofelek. Sokkal olcsobban jossz ki belole, es energiat is kevesbe kell belefektetni.

De te tudod.....

2018. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát én 26 éves csinos nőként is öregnek tartanálak, de biztosan akadnak kivételek a 18-20 éves lányok között is. Mindenesetre számíts rá, hogy leginkább az egzisztenciádat fogják értékelni.
2018. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Baba, azzal kezdesz, akivel akarsz. Csak a nemet értsd meg.
2018. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Troll kérdés, de hátha a feministák ugranak rá.
2018. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Kit erdekel , nekem meg mindig feszesebb a borom 25 f
2018. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem erdekelnel 36 evesen.

Hatarozott es erett? Muhaha.... Es itt kerdezel 😅😅😅😅😅


28N

2018. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen,miért ne? Nem is értem ezt miért kérdezed. Engem sokan apakomplexusoztak le, amiért közel negyven éves pasival is voltam. De basszus..nagyon jól nézett ki.
2018. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!