Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire befolyásolja a mostani vírushelyzet az ismerkedéseket, szokásokat? Kevésbé mernek az emberek ismerkedni, kimenni, találkozni? Végleg megváltozik a "kultúrája"?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 19:06
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%
Végleg nem fog, de biztos gátol. Az emberek nem járnak ki 8 után, nincsenek kávézók, éttermek, mozik, szórakozóhelyek, ha online ismerkedtek, az is elhalódhat, mert nincs igazi nagy találkozás, közös élmény.
2020. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Valahogy úgy van ahogy az első válaszoló mondja. Nem is igazán tudsz hol ismerkedni a szabadban pedig már hideg van. Így igazából.. szerintem a jelen helyzetben ismerkedni eléggé vesztes szituáció.


F

2020. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%
Plusz még az sem segít, hogy mindenkin ott a maszk, így a téli nagy beöltözéssel pláne nem látszódik az ember. Pl fizetnél mondjuk a kasszánál a boltban, nyáron maszk nélkül látod a csinos kasszást, ő is lát téged hogy jó pali vagy, elhívod kávézni, míg visszaadja az aprót, most meg két maszk találkozik, és pittyentesz a kártyáddal. És ennyi volt...
2020. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Én 4 és fél évig egyedül voltam, a tavaszi karanténidőben pasiztam be. Ràadàsul tinderen. Nagyon csodàlkoztam.

Szerintem leleményesség kérdése. Nehéz, de nem lehetetlen! ;)

2020. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Én is tavasszal ismertem meg a barátomat, szintén Tinderen. :))
2020. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!