Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként vagy férfiként egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként vagy férfiként egyszerűbb párt találni társkeresőn szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom, hogy nőként sokkal egyszerűbb, de én nem ezt tapasztalom.

Az exem gerinces módon megoldotta, alattam kezdett el ismerkedni, majd miután emiatt kiraktam, össze is jött az illetővel. Az már más kérdés, hogy az ilyen kapcsolatok mennyire hosszú életűek, de nem is ez a lényeg. Szóval neki ezek ellenére egyből összejött..

Én meg sokáig úgy voltam vele, hogy adok időt magamnak regenerálódni, mert nem hajt a tatár és előbb megtanulom jól érezni magam egyedül.

Mikor már úgy éreztem, hogy készen állok, én is regisztráltam egy oldalra.

Akadnak persze érdekes emberek, akikkel tök jókat beszélgetek. Viszont azt tapasztalom, hogy több olyannak is esélyt adok, akik alapvetően elsőre nem annyira az eseteim, viszont kép alapján hasonló az érdeklődési körünk. Ritka az olyan, aki külsőre is megfog, és az is látszik rajta, hogy vannak közös pontok.

Szóval egyelőre úgy érzem, hogy nem egyszerű a társkeresők világa nőként sem, sőt, szerintem férfiaknak talán könnyebb dolguk lehet, mert csinos/igényes, szép lány szerintem több szingli akad, mint hasonló férfi.

Persze nem akarok megbantani senkit, meg nincsenek is nagy elvárásaim külsőt illetően, de rengeteg olyan fazon van fent, akik egyszerűen igénytelenül néznek ki, és akkor még mindig nem arról beszélek, valaki sármos-e vagy sem... :(


Nektek mi a tapasztalatok? Érdekelne férfi / női oldal is, én még új vagyok ebben a világban.


2020. dec. 10. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Párt mindkét nemnek nehéz. Talán férfiként könnyebb, kevesebb moslék ír rád, aki csak baxni akar. Azokkal beszélgethetsz, akiket te választasz, nem minden hulladékkal
2020. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
maximálisan egyetértek az #1-el.
2020. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Nőként.


HA!!!


Nem kizárólag a Rájengoszling meg a Bredpit a szint.

2020. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
3. adom, így igaz
2020. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1 es sajna rengeteg nekem nem tetsző és /vagy hulladék és irt pl facen.
2020. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Abszolút nem ez a szint.

A tipikus "szépfiúk" sosem voltak az eseteim.

A külsőt illetően nincs nagy elvárásom,sőt, ideálom sincs.

Valami persze kell, hogy megfogjon a külsejében, meg preferálnám, ha magasabb lenne nálam, de ennyi.

Inkább a belső + az érdeklődési kör a gond. Olyan emberrel nem tudok mit kezdeni, akinek nincs igénye kimozdulni.

Sok olyanba futok bele, aki játszik, meg esetleg a haverokkal néha beül egy italra..

Én nem vagyok bulizós, ivós típus. Voltam, de kinőttem. Többre értékelek egy tartalmasan együtt töltött napot, viszont kevés ilyennel találkozom. Nem akarok egész nap otthon fetrengeni, sorozatozni télen sem, és annyi engem nem kapcsol ki, hogy elmegyunk meginni egy kávét, vagy este egy italt. Az is jól esik néha, de inkább aktívan szeretek kikapcsolódni.

Szerintem nincsenek nagy igényeim, de mégsem jártam még sok szerencsével. :(

2020. dec. 10. 21:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia.Kérdező sok illik rám abban amit keresel.Ha érdekel irj.
2020. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ez nem nemtol, inkabb szemelyisegtipustol fugg. az egyszerubb, butabb, felszines emberek mindig konnyebben ismerkednek, mert nekik maximum kulsovel kapcsolatos elvarasaik vannak.


talan a ferfiaknak annyibol konnyebb, hogy tobb szep es igenyes lany van, mint ferfi. nem feltetlenul istenno konezetuek, de adnak magukra es csinosak. mig nagyon sok ferfi igenytelen. ferfi ismeroseim tinderjet nezve, mindig meglepodom, hogy milyen sok a jo csaj. az mar mas kerdes, hogy utana beszelgetni lehetetlen veluk vagy eloben full mashogy neznek ki.


nokent meg talan annyibol jobb a helyzet, hogy ha a ferfiak megteszik az elso lepest, akkor nagyobb meritesbol tudsz valasztani. de tobbsege annak is selejtes sajnos.


legkonnyebben a csinos, de buta lanyok es jokepu, ostoba pasik ismerkednek. legrosszabb talan az intelligens, atlagos kilseju noknek, mert mig a hasonlo kaliberu ferfiakban legalabb az iq-t ertekelik, a nokben nem. a tulzott intelligencia inkabb ijeszto, plane ha nem az a tipikus pucsitos jocsaj melle az illeto.

2020. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

"A külsőt illetően nincs nagy elvárásom,sőt, ideálom sincs." vs. "Ritka az olyan, aki külsőre is megfog"


Te tényleg ennyire nem látod az önellentmondást saját magadban? Mi van a nőkkel???


"Nem akarok egész nap otthon fetrengeni, sorozatozni télen sem, és annyi engem nem kapcsol ki, hogy elmegyunk meginni egy kávét, vagy este egy italt."


Itt most önmagamon kívül még hallom legalább 15-20 férfi ismerősöm hangját, ahogy egyszerre mondjuk, hogy mennyire elegünk van azokból a hercegnőkből, akik 500 métert is taxival akarnak megtenni meg sehova nem lehet elvinni őket, mert rettegnek a természettől és csak a betonduzsungelben érzik jól magukat a kávézók meg éttermek közelében.


És tudod, nálunk férfiaknál nem az van, hogy mi választunk ilyen nőket. Minket választanak ezek a nők. Hiába húzunk jobbra 1000 nőt, ha abból 5 húz minket is jobbra, amiből kettő nem ír vissza, egyről kiderül, hogy gyerekes anyuka, de szerencsére a gyerek apja még 2 évig a sitten van, így addig nem fog zavarni minket, a másik kettőből meg egy csak online éli az életét és személyesen sem akar találkozni, az a maradék egy meg finoman közli, hogy neki mennyi selejt emberrel volt már randija, aki kiszúrta a szemét egy gyrossal (apró célzás, hogy minimum étterembe vigyem).


#8: "ferfi ismeroseim tinderjet nezve, mindig meglepodom, hogy milyen sok a jo csaj"


Én meg fordítva látom. Nő ismerőseim Tinderét nézve látom, hogy esélytelen is labdába rúgnom, amikor a tökéletes modelltestű férfit, aki egy tengeri vitorláson feszít még néha azt is balra húzzák... Akkor mit szóljak én?


"ha a ferfiak megteszik az elso lepest, akkor nagyobb meritesbol tudsz valasztani. de tobbsege annak is selejtes sajnos."


Az esetleg eszedbe jutott-e, hogy mindig azok fognak nyomulni, akik a legselejtebbek valamilyen szempontból? Értem ez alatt.


- Már majd szétdurran, annyira üríteni akar, de prostira nincs pénze vagy sajnálja rá.

- Rajtad kívül még több SZÁZ nőre ráír, mennyiségre megy, hátha valaki összejön. Ha az első dugásig nem keveri össze mással a nevedet, már nyert ügye van.

- Valami miatt minden ismerkedése kudarcba fullad (gáz a személyisége, perverz, stb.), emiatt már veteránnak számít a társkeresésben, így még kreatívakat is fog írni, nem csak egy sziát, hiszen valóságos profi.

2020. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nagyon nehéz lehet ezeknek az öntelt majmoknak dölyfös pofával válogatni, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet ezekért a szegín elnyomott áldozatokért.
2020. dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!