Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+ korosztály merre felé tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ korosztály merre felé tud ismerkedni? Ilyen korban már csak társkeresőn meg baráti kapcsolatokon át lehet párt találni?

Figyelt kérdés
Aggódok anyukám miatt..sajnos volt egy nehéz időszak az életünkben a család szempontjából kb 5 éve és anyum azóta egyedülálló. Szörnyű hallgatni is, sokat sír mostanában és folyton mondja, hogy neki sose lesz újból senkije és egyedül kell leélnie az életét, kedve sincs élni csak engem fel kell nevelni. Nem is jár sehova mivel nagyon sokat dolgozik és későn ér haza. Valami ötlet hogy mit tehetnék? Vagy mondjam neki, hogy próbálja meg a társkeresőt? Bármilyen segítségnek vagy tippnek nagyon örülnék. 16/L

2020. szept. 14. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Talán váltson munkahelyet, ha van lehetősége, és először önmagával béküljön ki. Járjon fodrászhoz, kozmetikába, kicsit újuljon meg. Jobban fogja érezni magát és akkor majd könnyen fog ismerkedni.
2020. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán a külsejével van gond, (egyébként fodrászként dolgozik) rövid szőke haja van, körmöshöz is jár aki a munkatársa, teljesen fiatalosnak, szépnek gondolom őt, egyszerűen csak ha van is ideje akkor is inkább itthon van, nem megy sehova mert hogy pénz meg fáradt :/
2020. szept. 14. 22:30
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Itt?
2020. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Utazás, hobbi, társaság.

Kell, hogy legyen felnőttélete, a munkáján túl is. Zene, színház, kirándulás, bármi, ami érdekli, és ahol emberek vannak.

Nem kell magunkat temetni. Én undorodom a netes társkeresőtől, de aki a való világban is él, annak adódik lehetőség.

N/39, aki 2 gyerek után, 36 évesen találta meg élete szerelmét, és útban a hármas számú gyermek 🙂

2020. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem megy sehová,akkor nem ad esélyt sem arra,hogy valaki megismerje.Otthon ülve nemigazán lesz párja.Vedd rá,hogy igenis kell a mozgás,kell ,hogy megjelenjen helyeken,hisz így fogják látni,észrevenni.A konyhátokba nem látnak be a férfiak,nem is tudják ,hogy létezik egy független nő.Te sem vagy már kicsi,hogy ne tudd ellátni magad.Nem kell állandóan melletted lennie.

Ezeket mondd neki.

2020. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha jó nő, és nem a Rájengoszlingot várja, akkor bárhol. Főleg, ha nem gond +/- 10 - 15 év.
2020. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

6:

Egyáltalán nem kell papát választania, nekem se kellene egy 55 éves.

Nem tudom, miért hiszed azt, és hangoztatod itt már sokadszor, hogy minden pasihoz a 10-15 évvel fiatalabb csaj való. A legtöbben 40 alatt is, meg felette is a korosztályunkból választunk.

2020. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem értem anyukádat. Én is voltam egyedül, de még véletlenül sem mondtam ilyet a gyerekemnek,hogy csak miatta/érte élek.

Persze, van hogy úgy érezzük,hogy örök magányra vagyunk ítélve, de ezt nem Veled kellene megbeszélnie és Rád nyomni ezt a terhet.


Ahogy írják is, ki kell mozdulnia. Ha fodrász gondolom közvetlen, nem okoz gondot a kommunikáció és van baráti/ismerettségi köre.


Én a helyében innen indulnék ki. Gondolom vannak rendszeres vendégei,van kolléganője/barátnője.

Akivel bizalmas viszonyban van annak említheti,hogy szívesen ismerkedne, de csak akkor ha ezt így is érzi.


Ha meghívja valaki valahová menjen el, sőt, akár Ő is szervezhet bármit amivel kimozdul.


Ha külső ingerek érik bizonyára változik ez a letargiás hangulata.


Egyébként nagyon sokan vannak akik ennyi idősen találnak párt. Bárhol...akár egy üzletben "összeütközve" valakivel, egy buszmegállóban,egy rendezvényen, szórakozóhelyen, strandon, de akár itt is, az oldalon.


Csak nyitottnak kell lennie.

2020. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2020. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat <3
2020. szept. 15. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!