Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélgettünk, nem találkoztun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettünk, nem találkoztunk, utána nem kereset két hónapig. Te elkezdenél ezek után megint beszélgetni vele vagy nem adnál neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Egy- másfél hétig beszélgettünk csak. Mondtam neki nem szoktam túl korán találkozni senkivel nem is volt ezzel baja. Aztán szépen napról napra egyre kevesebbet beszéltünk. Nem haragban váltunk el, inkább úgy semlegesen. Volt, hogy még kerestem de nem nagyon fejlődött tovább a beszélgetés (annyira én se voltam a legjobb passzban akkoriban)

Majd most megint írt, megint ugyan úgy érdeklődik pár napja màr ahogy régen.

Érdemes vele találkozni, beszélgetni ezek után te adnál neki esélyt?

Nem tudom mi történt, mivel nem voltunk együtt jogom sincs “számonkérni” hogy miért tűnt el.

Szerintetek? 😕

N



2020. dec. 11. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted hogy mi volt vele.Amugy meg valószinüleg az van hogy elővett a tartalékból.
2020. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is lenne számonkérés ha megkérdeznéd.
2020. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl megmondanám hogy hogy megint itt van?Ez nem számonkérés hanem jogos kiváncsiság.Még számon is lehetne kérni amugy ha ilyen szándékból tette hogy tartalékba berakott.
2020. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért megkérdezheted. Neki meg ahhoz nincs joga, hogy ha esetleg valaki mással nem jött össze a dolog, akkor jó leszel te is.
2020. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem eltűnt, hanem elhalt a beszélgetés. Egyszer sem sikerült életben tartanotok. Egyikőtöknek sem ahogy írod. Tehát így nem is esélyt adnál neki még egyszer, hanem ismét beszélgetnétek.
2020. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Amugy azt tapasztalom, hogy rögtön mindenki azt mondja, tartalék vagy. Velem is előfordult már, hogy úgy éreztem nem vezet sehova, vagy rossz passzban vagyok, ő sem keresett, ettől függetlenül nem volt más, csak jó volt egyedül és amikor renbe jöttem felkerestem, hogy kíváncsi e rám.

Szóval nem biztos, hogy volt neki más.

Kérdezd meg.

2020. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Amugy azt tapasztalom, hogy rögtön mindenki azt mondja, tartalék vagy. " mert legtöbbször ez van.persze van kivétel de minek a kivételekre alapozni?
2020. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5 ös te aztán jól tudod csürni csavarni.ez egy ujrakezdés lenne amugy.és esély adás akkor van ha valami nem tiszta a háttérben.
2020. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy "szia, hogy vagy? mi még történt veled?" szöveget írhatsz neki. Ha azt mondja, hogy semmi érdekes, akkor csak unatkozik és magányosnak érzi magát...nem akar feltétlenül tőled semmi különöset. Ha viszont valami probléma van a háttérben akkor tuti elmondja. Ha tetszel neki nem fogja megkockáztatni, hogy legalább egy hamis indokot ki ne találjon.
2020. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!