Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal, találkoztunk, szerintem jól ment, több órát beszélgettünk. Utána mondta hogy majd találkozunk, de azóta távolságtartóbb. Miért mondta akkor mégis, hogy találkozunk, vagy csak én képzelem be az egészet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:


-azt várja,hogy TE lépj!


vagy


-nem mert mást mondani,nehogy megbántson,de nem gondolja komolynak és nem akarja!

2009. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg kezdeményezni...ha összejon nyert ügyed van ha elutasít akkor nézz más lény után , azért 1 próbét megér (próba-szerencse) soksikert! puszii
2009. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lány akart lenni..bocsi
2009. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!