Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen megismertem egy srácot, elejèn nemsokat beszèltünk. Majd egyik pillanatról a másikra elkezdett kèrdezősködni majd rám ìrt facebookon, beszèlgettünk egy ideig ès utána találkoztunk is 1x munka után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem sikerült valami jól a találkozás. Találkozás után ìrta,hogy nem tudja velem elkèpzelni mert határozatlan vagyok ès neki talpraesett nő kell. Beletörődtem. Nem jött össze. Mindennap ìr,hogy gyönyörű voltam a munkában. Egyik nap azt mkndta,hogy jó lenne nèha nèha együtt aludni,ideoda elmenni. Mit gondolhat rólam? Egy olcsó k*a vagyok?! Nekem mèg mindig tetszik ès nem tudom mit tèvő legyek?
2019. jan. 4. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Linkeld be a facebook-ját...
2019. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha szeretnél egy olcsó k*va lenni, akkor hajrá. Menj bele a kis játékába. Ha nem szeretnéd, akkor tiltsd le mindenhonnan. Így is úgy is te jársz majd pórul, ha a munkahelyen elkezd mindenkinek össze-vissza hazudni, hogy milyen kis k*va vagy. Aztán majd a többi pasi is jön próbálkozni.
2019. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
A ritka alkalmak egyike, amikor egy férfi jobb a manipulációban a nőnél. Aki kevés férfi ilyen, azokhoz a nők mágnesként vonzódnak.
2019. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy mit akar. Csak valahol bìzom benne,hogy mègis megváltozik a vèlemènye rólam. Vagy felejtsem is ezt? :/
2019. jan. 4. 22:40
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
"Találkozás után ìrta,hogy nem tudja velem elkèpzelni mert határozatlan vagyok ès neki talpraesett nő kell." "Egyik nap azt mkndta,hogy jó lenne nèha nèha együtt aludni,ideoda elmenni." - hülyít össze-vissza. Ha van egy kis eszed, akkor csak munkatársak maradtok.
2019. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, akárkinek írom, hogy linkeljen facebook-ot, nem teszik, pedig a kérdés alapján simán levágható lenne az illetőnek, hogy róla van szó, ergo egy facebook profil sem változtatna semmit az infón, de senki nem teszi.


Kamuk ezek a kérdések?

2019. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt egy kis idő mikor abbamaradt a beszèlgetèsünk,nem nagyon beszèltünk. Kezdtem is elfelejteni őt. Majd megint rám ìrt ès kezdődött minden megint előlről. Nem tudok rajta eligazodni.
2019. jan. 4. 22:44
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem volt valaki akivel kavart, csak nem jött össze, így tudja, hogy téged hülyíthet és ezért keress meg téged.

Régen én is csináltam hasonlót, hogy aki megvolt, próbáltam megkeresni később, persze sikertelenül.

Nem fog megváltozni, ne kergess hiú ábrándokat.


Amúgy aki facebookról pofázik, fejezze már be. Egyrészt személyi jog sértés lenne, illetve a gyakorikérdések moderátorai tiltással reagálnának a szabályszegésre.

Szóval le lehetne állni a hülyeséggel.

2019. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Egyik nap azt mkndta,hogy jó lenne nèha nèha együtt aludni,ideoda elmenni."

Drágám ne legyél madár,ingyen luknak kellesz mig keresi a nőt,űritőkehely sose legyél....

40N

2019. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak szexet akar, ennyi, nem tudom mit nem értesz ezen...
2019. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!