Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres állandóan egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres állandóan egy nő ha nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy chat oldalon mégismertem egy szimpatikus csinos 32 éves nőt.

Jól beszélgettünk, jól elvoltunk de kijelentte, hogy nem szeretne most kapcsolatot, most jó neki egyedül. Én tiszteletbe tartottam és már utána olyan szimpatikus sem volt. Ezek után nem írtam rá, mert mondom minek.. aztán 2 nap múlva megint írt hogy vagyok.. kicsit beszélgettünk ennyi.. aztán megint pár nap múlva ismét rámírt, hogy mi ez a hallgatás..

Most ha nem akar kapcsolatot miért keres? Nincsenek barátai vagy mi?


2020. dec. 12. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen, biztos barátkozni akar, de nem kapcsolatot. Ti férfiak is vagytok így, tapasztalatból írom. Ha neked ez kevés akkor jelezd neki.
2020. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Haverkodik

Ismerkedik

Örül, hogy valakivel tud beszélni

Tuningolja az egóját

2020. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Esetleg laza szexkapcsolatot keres, ilyen barátság extrákkal dolgot..
2020. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Van még olyan nő aki keresi a másikat? Azta
2020. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember beszélget csak szexuális indíttatásból másokkal. Ő az elején közölte, hogy nem akar - de amúgy jófejnek tart, hiszen keres.


Te meg igazán ráírhatnál, hogy "bocs de én csak a pnát látom a nőkben", és le lenne tudva az egész, nem csak úgy eltűnnél egyik napról a másikra. Nyilván össze van zavarodva.


"Nincsenek barátai vagy mi?" - A barát csak úgy terem? Nem, többek között beszélgetéssel alakul ki és szilárdul meg. Ő most azt hiszi, talált egy remek új barátot. Neked ez miért gond?

2020. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:

Ki tudja?Neked kell eldöntened kérdező,hogy akarsz e a nővel csak barátkozni,chatelgetni,vagy nem.

Részemről nincs olyan,hogy férfi női barátság,ha mégis akkor előbb utóbb az egyik ember kapcsolatot akar a másiktól.Tapasztalatból mondom.Igazi barátság férfi és férfi között lehet.Az,hogy néha rád ír chaten a hölgy,az még nem jelenti azt,hogy tetszel is neki.Lehet,hogy csak unatkozik,azért ír neked.

2020. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!