Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megmenteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmenteni egy olyan kapcsolatot, ahol az egyik fél állandóan unatkozik a párja nélkül és megsértődik, ha a másiknak nélküle is van programja?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalatból mondom, ha a másik fél nem ismeri ezt fel és nem tesz ellene, akkor sehogy. Márpedig ritka az az ember, aki felismeri, hogy gond van vele, és nem normális dolog ráakaszkodni a párjára. Egy ilyen ember általában úgy érzi, hogy a párja nélkül nem tud élni, csak a párja tartja életben, nélküle elveszett lenne. És nem azért érzi így, mert szerelmes, hanem mert nincsenek céljai az életben, nincsen hobbija, nem találja magát a világban. Az ilyen emberekkel nagyon vigyázni kell, mert hosszú távon megkeseríthetik az életedet.
2018. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy. Egy ilyen kapcsolatnak csúfolt fostengert egyáltalán minek menteni? Szépen elválnak útjaitok, te találhatsz egy normális embert, ő pedig egy magához hasonló piócát, mindenki jól jár vele.
2018. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Mindig is ilyen volt?

Mi váltotta ki belőle ezt, mi a probléma gyökere?

Az igazi okokat kell megtalálnotok, nem elég a felületi "kezelés."


22/N

2018. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen volt (ha nem voltam vele, csak elvolt mint a befőtt), de nem követelőzött. Először azt hittem, hogy azért volt ilyen, mert nem volt pénze és munkája, de amióta lett, így, 8 hónap után úgy gondolja, hogy "joga" van a szabadidőmhöz és "kimenőt kell kérnem tőle", ha valahova el akarok menni vagy utazni (mondjuk ő is mindig kimenőt kér, pedig mondom neki, hogy nem vagyok az anyja)
2018. jan. 15. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyentől menekülj. Ő birtokolni akar, márpedig egy jó kapcsolatban ilyen nincs. Ha valóban szeretne téged, akkor engedne és örülne neki, hogy jól érzed magad a barátaiddal, de ehelyett csak magára gondol, hogy neki milyen rossz. Önző az ilyen ember.
2018. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
Ez gáz. Addig lépj le, amíg nem késő, mert ez csak rosszabb lesz. Bezár a négy fal közé, majd elmar a barátaidtól is és marad a vég nélküli követelőzés. Változni akkor tud, ha ezt ő maga akarja, de ez terápiával is hosszú hónapok vagy évek kérdése.
2018. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ereztem hasonlot...

sajnos a parom eleg lusta inkabb tvnezes hetvegen

buliba nem akar menni mert nem az ö vilaga

de ha a kollega hivja egyböl ugrik,en hiaba kerem evek ota

elegge szarul tud esni

annyi kivetel h nem kertem szamon

hanem magamba roskadva egyedül töltöm az estet...

mig a parom programozik a baratokkal,kollegakkal

ritka ha elmegy

de velem ennyit sem jar el

mert lusta es faradt mindig tudjatok

bar hiaba szeretem fontolgatom a szakitast

nincs kedvem olyan kapcsolathoz ahol együtt nem,

de külön eljarkalunk

nem sok ertelme van

nem lehet h a parod irigy?

ti is eljartok sürün otthonrol?

2018. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Régebben eljártunk sűrűn, azóta nem, hogy kezdte természetesnek venni, hogy vele töltöm minden szabad percemet és jól érzem magam nélküle is. Tudom, hogy én is hibás vagyok, de úgy érzem, hogy ha megszakadnék abba, hogy vele legyek, neki az is kevés lenne, és a tőle külön töltött élményeket úgy kell előadnom, hogy szörnyen rossz volt nélküle.
2018. jan. 15. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!