Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne állandóan ilyenek találjanak meg és egyértelmű legyen, hogy max. Komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Eddig minden srác szimplán azzal a céllal jött oda hozzám, hogy megfektessen. Én mindig elküldtem őket, mert én nem szeretnék alkalmi kapcsolatot, nekem nincsen szükségem szimplán szexre stb. Egy darabig nem volt ezzel bajom, mert úgy voltam vele, hogy ez mindnekinek a saját döntése és ők is keresgélnek, legalább őszintén el is mondják és nem akarnak átverni vagy ilyesmi. Viszont most már tényleg kezd belőle elegem lenni... Persze, nem úgy kell elképzelni, hogy kilépek az ajtón és tömegével kergetnek, de ha valahol (pl. akár csak egy kávézóban vagy baráti összejövetelen) odajön hozzám egy srác és beszélgetünk, akkor a végére mindig kiderül, hogy nem akar sem barátkozni, sem ismerkedni, csak szexelni. Nem is értem, hogy miért engem találnak meg, mert egyáltalán nem öltözök kihívóan és a viselkedésem sem szexis vagy kacér stb., sőt.
2018. júl. 2. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos sokszor van, hogy a normális pasiknak nincs önbizalmuk, az ilyen farkaknak meg bezzeg van, így ők leszólítanak, előbbiek meg nem.

Próbálj meg te közelíteni a neked tetsző pasihoz, akár csak finoman, hogy vegye a lapot. Nekem ez vált be, mert a sültgalambvárós taktika nálam is csak ilyen kufirchuszárokat hozott, akik nem érdekeltek.

N

2018. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az 1-es jól írja, kezdeményezz te, de úgy, hogy érezze a férfi, hogy meg is akarod ismerni, nem csak szexet akarsz.
2018. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor kénytelen leszel te lépni.
2018. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Az #1-es válaszában van valami. Ehhez jön még az, hogy rengeteg nő érzelmileg fogyatékos. Volt több olyan lány is, akihez komoly céllal közeledtem, de mind azt hangoztatta, hogy csak szexet akarok. Ha te is folyamatosan csak ilyen pasikba botlasz, akkor esélyes, hogy te is olyanokat magyarázol a dolgokba, ami nem igaz vagy észre sem veszed azt, aki nem csak szexet akar.
2018. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 véleményével abszolút egyetértek.

Közeledj te a számodra vonzó és szimpatikus férfiakhoz, persze finoman.

2018. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkit megtalálnak ezzel, nem egyedi. Szerintem azért mert sok nő belemegy és abból általánosítanak. Meg van egy olyan is benne, hogy ha nem vagy annyira "fullos csaj", akkor téged biztos könnyebben megkapni, mert szerintük kb. örülhetsz hogy valaki megpiszkál.
2018. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El vagyok ragadtatva, hogy milyen értelmes válaszok születtek itt.
2019. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És közülük a legértelmesebb a tied.
2019. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!