Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mamahotel mennyire kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamahotel mennyire kizáró ok/ciki 29 évesen?

Figyelt kérdés
Szüleimmel lakom. Nagy ház. Így jobban kijövök majd ha elkezdek dolgozni, mintha albérletbe mennék aminek semmi értelme.
2020. dec. 13. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Manapság semmi sem ciki. Én most randiztam egy 34éves nővel szintúgy mama hoteles volt.
2020. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Szóval 29 évesen még semmit se dolgoztál, és nincs semmi megtakarítások se ebből kifolyólag?


Na, ez a ciki, nem a mamahotel!

2020. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Férfi vagy: lusta, élhetetlen gáz

Nő vagy: teljesen természetes, nyugodtan elvárhatod a férfitől, hogy neki legyen lakása



(nekem van lakásom, de mindig vicces, amikor a mamahoteles csajok a randi előtt kifejtik, hogy nekik szóba sem jöhet olyan férfi, aki otthon él még. Pedig velem egykorúak ők is, ugyanannyi idejük volt lakást/albérletet szerezni, mint nekem)

2020. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
#1 Az a durva, hogy ha egy nő ennyi idősen is otthon lakik azt nem szólják meg, de ha pasi, akkor mekkora gáz már az ilyen.
2020. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs azzal baj, ha valaki otthon lakik. Főleg, ha van külön lakrésze.

A mama hotel úgy ciki, ha az illető semmit nem csinál otthon és csak várja a kiszolgálást. Plusz kellemetlen tényező, hogy nincs munkaviszonyod lassan 30 évesen. Így azért jól megnehezíted a saját dolgodat is.


Ha kiveszed a részed a ház körüli munkából, vásárolsz, takaritasz mint bárki más a családban, akkor nem gondolnám gáznak, hogy otthon lakik valaki. Egyébként se könnyű elköltözni, pláne venni saját ingatlant.

2020. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, manapság egy épkézláb ingatlan kerül 25-30 millió forintba. Egy fiatalnak honnan van ennyi pénze? Vagy örököl ingatlant vagy a szülei a feneke alá tesznek egy lakást. Senki sem akarja úgy kezdeni az életét, hogy eladósodik, mert hitelt kell felvennie lakásra. Vagy egy albérletre szórja a pénzét és alig marad valami, ha egyáltalán marad pénze.
2020. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Mar volt ez a kerdes.


Ha valaki egy olyan, lassan luxusnak szamito dolog miatt utasit el, mint a lakhatas, az en szememben annyit is er.


En is szulokkel lakom, adok haza, kb en takaritok, ugyeket intezek, sokat segitek, nincs kinyalva a fenekem, sot, most egy csomo penzt kellett adnom felujitasra. Lehet lepontozni, de inkabb veluk lakom, mint egy szobat bereljek tele idegennel.


Ha egy nonek az szexibb, hogy egy szakadt szobaban lakom, akkor igy jartam.

2020. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

3. Teljesen igazad van. Nonel egy csomo mindent elneznek. Rossz melo, rossz fizetes, nincs karrier, esetleg egy konyet sem olvasott eleteben es a napjai a facebook-on valo pletykazassal tellik, aaaaz tok okes.


Ezekkel nincs baj, nem mindenkinek a penz az elete. De ne varjuk mar el, hogy majd a masik kb eltart meg belepottyanuk a jo letbe

2020. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

#8: Az a pasik baja, hogy ezt elnézik, mert egyetlen követelmény, hogy lyuk legyen rajta, egy dugásra pont elég.

Nőként ez engem hidegen hagy.


A mama hotel az gáz. Az az, mikor anyuci mossa a ruháit, anya főz rá, anya intézi az ügyeit, és 29 évesen is olyan, mintha egy 12 éves kiskamasszal járnál. Az nem gáz, ha valaki együtt lakik a szüleivel, főleg ahol az idős szülő segítségre, gondozásra szorul. A kulcs az önállóság.

A másik, ami remek szűrő, ha megkérdezed, hogy az X év alatt, amíg a szüleivel lakott, mennyit tudott félretenni. A mamahoteles elszór mindent, vagy csak egy nevetséges összeget tett félre, ami tökéletesen mutatja, hogy nem alkalmas önálló életre, nem tud felelősségteljes döntést hozni, nem is gondol a jövőjére. Neki megfelel, hogy úgy él, mint egy kamasz.

2020. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te sem a valosagban elsz az tuti.


Kiabranditalak, ebben az orszagban a nevetseges osszeg is szamit es az is becsulendo, ha azt felreteszi.

2020. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!