Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Összejönnétek harmincas, elvált, gyerekes férfival?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
68 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mivel a gyerek anyja örökké benne lenne a képben.
2020. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

Ha sok pénze van családi háza, és nem kell dolgozni járnom csak otthon főzök neki kaját, meg mellette edzeni is tudok, akkor igen.

Remélem jó kocsija van, akkor még egy hatalmas plussz pont.

Írjál ha magadra ismertél.

28L

2020. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem és ennek két oka van: egyrészt túl idősnek érezném magamhoz (magamhoz, mert amúgy még egyáltalán nem idős), másrészt ennyi idősen még nem állnék észen arra, hogy bármilyen módon gyereket neveljek, ami benne van a pakliban. Nyilván nem én nevelném fel, de természetes (szerintem), hogy az új partner is kiveszi valamilyen szinten a részét a nevelésből.

21/L

2020. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
27 vagyok, gyerekkel. Ha elválnánk a férjemmel, csakis gyerekes, elvált férfit keresnék párnak.
2020. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Elválttal igen, gyerekessel soha. 23/N
2020. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekessel soha. Nem fogok huszonévesként pótmamáskodni.
2020. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekes pasival én még 41 évesen se jönnék össze, nemhogy huszonévesen. Nagyon ritka, hogy egy kapcsolat más gyerekével meg egy ex feleséggel problémamentesen működik. Gyerekes férfi gyerekes nőknek való, ott nagyjából egyezik a család fogalma, ismerősek a felmerülő problémák, könnyebben tudják kezelni őket.
2020. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne gyerekem, akkor minden további nélkül. De mivel nincs, így nem.
2020. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
dehogyis, majd szülsz te is egyet ennek az embernek, aztan elhagy később. meg ott van az asszonyka, aki folyton lógna rajtad. felejtős
2020. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Én igen, de velem még ők sem. Nyilván azok bólintanak rá, akiknek nincs jobb lehetőségük...
2020. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!