Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harminc feletti férfiak: mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc feletti férfiak: mit gondolnátok erről, zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy megismertek egy 30 éves nőt, aki jól néz ki és kedvező benyomást kelt, aztán kiderülne, hogy a nő elvált, előtte jópár évig élt házasságban. Nincs gyereke.

2020. okt. 21. 18:18
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ez soeciel nem jelentene problémàt. Bàr megjegyzem, hogy az exével soha, semmilyen körülmények közt nem akarnék összefutni.
2020. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
*speciel
2020. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon zavarna, ha egyszer, 1 percre véletlenül találkoznátok bármilyen nyilvános helyen és rátok köszönne? Miért?
2020. okt. 21. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Mit szabad még tudni erről a nőről?
2020. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

30 évesen már szinte mindenkinek volt hosszútávú kapcsolata, az, hogy házasságban vagy élettársi, szerintem mindegy.


F

2020. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem zavarna. Nekem pedig nem volt senkim még. (33/F)
2020. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert van aki magában egyből arra következtet, ha egy nő házas volt és nincs gyerek, akkor a nő meddő, még ha nem is hozza szóba.
2020. okt. 21. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem zavarna és nem is gondolnák ilyet, mindenek meg van az oka, azért mert 30 évesen már férjnél voltál nem jelenti azt hogy kell gyereknek lennie és ha nincs akkor valami baj van veled.

Szerintem te ezt túl gondolod az egészet.

Ha meg ilyen rosszindulatú emberek vesznek körül akkor lépj ki belőle mert te is ilyen leszel.

F

2020. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

miért, zavarna ha mondjuk a csajnak lett volna pasija előtted? mert ez kb ugyanez.


legalább tudja milyen a házasság, van tapasztalata és pl én jobban megtudnék benne bízni. Lehet vonzóbbnak találnám.

2020. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem zavarna, ha meddo, mert nem akarok gyereket. Az viszont igen, ha megtudom, hogy az exet a valassal lehuzta. (a legtobb esetben ez van) Akkor attol tartanek, hogy velem is ezt tervezi. Bar nalam a hazassag alapbol ki van zarva.
2020. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!