Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a beteges magyar mentali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a beteges magyar mentalitás, ha az ember szingli és kicsit idősebb 30 feletti, meg ha éppen a haverok/barátnők nem érnek rá, akkor inkább ki sem mozdulok a 4 fal közül, nemhogy kirándulni, utazni menjek? Legalábbis 5/4 harmincasnál ezt látom.

Figyelt kérdés
Én 30-as éveim közepén új városba költöztek, se pár, se ismerős, se haver, mégis mindig egyedül megyek minden hétvégén (korona előtt nyáron inkább) és így is jól érzem magam, mert viszonylag fiatal vagyok, ki kell élvezni és nem a 4 fal között nyomkodni a netet (tisztelet a kivételnek).
2020. okt. 9. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért beteges az, ha valaki nem azt csinálja, amit te szeretsz?
2020. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azert mert nem azt, hanem ezt kellene. Ha en finganèk, akkor persze h nem ezt kellene csinalnia.
2020. okt. 9. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

A leggyakoribb kifogások, amiket eddig hallottam azoktól akik amúgy vágynának élményekre, nem azoktól, akik otthonülősek és így jól érzik magukat: fogalmuk sincs, hogyan érezzék jól magukat egyedül, abban a tévhitben élnek, hogy társaság nélkül nem élmény egy élmény, félnek attól, hogy jaj mit szólnak hozzájuk az emberek és hogy kinézik őket, gyávák kilépni a komfortzónájukból.

Szerintem nincs rajtuk mit sajnálni, ők választják ezt az életet, ha gyávák egyedül is élvezni az életet, akkor így jártak.

2020. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 28 vagyok, de szerencse, hogy eddig is mindenhova egyedül mentem így ez valószínüleg 30 felett sem fog változni. Másrészt eléggé sajnálatos, hogy a legtöbben így gondolkodnak mert én nem ilyet keresek.
2020. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
A 30 as évek közepe az bizony a lemez b oldala már jócskán.
2020. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%
Szerintem ez nem kor függő, hanem szimplán vannak ilyen emberek. Én csak 21 vagyok, de ugyanígy gondolkozom. Egyedül nem tudom úgy jól érezni magam mint társaságban és emiatt nem járok kirándulni, utazni, programokra stb., csak akkor, ha jön velem valaki (barát, pár, rokon). Nem érzem jól magam, sőt kellemetlen, unalmas és nem szeretem. Egyedül akkor inkább elvagyok otthon és lefoglalom magam valamivel, minthogy "szórakozzak".
2020. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A 30 as évek közepe az bizony a lemez b oldala már jócskán.


???????? Talán 50 felett

2020. okt. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!