Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezhet az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet az, hogy az idősebb nők tetszenek nekem; az utcán is és a közértben is csak őket figyelem? (hozzáteszem ők is szemeznek velem) A huszonéves lányok már egyre kevésbé érdekelnek! Azt érzem, hogy feléjük is nyitottabb kéne lennem.

Figyelt kérdés
27/F, korábban nemigen érdekeltek az idősebb/érettebb nők, mostanában alakult ez ki nálam

2020. dec. 14. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindennap megkérdezed? Igen lehetséges.
2020. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is mindennap, de azért gyakran megkérdezem; a véleményekre vagyok kíváncsi, esetleg egy-két jó tanács is elkéne. Üdv
2020. dec. 14. 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ja lehet, de mi most mit csinaljunk veled?


haverokkal kindenkinek volt milf korszaka, 25-28 kozott szurtunk par 40es milfet. mondjuk 1ik arc rajta is maradt a teman, azota is egy ilyen oreg tyukkal el egyutt

2020. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet.

Mért olyan hihetetlen ez neked?

2020. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: korábban ez fel sem merült bennem, csak a fiatalabb lányokra tekintettem úgy, mint potenciális barátnő; ezelőtt is csak fiatalabb barátnőim voltak
2020. dec. 14. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5: De felnőttél.

Egy negyedikesnek fiatalok a másodikosok és öregek a hatodikosok, de ahogy idősödsz, egyre tágul a kortársak sávja.

Nem??

2020. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is megismerkedtem egy tőlem 6 évvel fiatalabb fíuval xd és ő azt mondta nem zavarja a korkülönbség. Én 30on felül ő 30.

De téged miért érdekel ez így?

Vagy egyszer csak jött ez?

Azért szerintem egy 30plusszos nő más, mint egy huszonéves. Komolyabb, de nem öreg szerintem. És megmondom őszintén nekem is jobban tetszett, hogy tetszem egy fiatalabbnaj. De viszon ismerkedne velem 40+os féri is. Pedig semmit nem teszek azért hogy észrevegyen egy férfi.

2020. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah bocsánat a írási hibákért.
2020. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az érdeklődés az érettebb, idősebb nők felé már kb. tavaly nyár óta kezdődött, viszont lehet, hogy csak most jöttem rá/fogtam fel (ez lehet, hogy hülyén hangzik), de lehet, hogy inkább feléjük kellene nyitnom (amúgy 1 hónapon belül leszek 28 éves)
2020. dec. 14. 21:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint idosebb no mondom, realitasa szexkapcsolatnak, alkalmi szexnek van. Illetve nagyon kiveteles esetben egy nem orokke tarto kapcsolatnak.

Privatot nem olvasok, de igen, jo ez, a szexben tokeletes az osszhang, de kevesebb no az, aki benne van.

Sok szerencset.

2020. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!