Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezhet az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet az, hogy az idősebb nők tetszenek nekem; az utcán is és a közértben is csak őket figyelem? (hozzáteszem ők is szemeznek velem) A huszonéves lányok már egyre kevésbé érdekelnek! Azt érzem, hogy feléjük is nyitottabb kéne lennem.

Figyelt kérdés
27/F, korábban nemigen érdekeltek az idősebb/érettebb nők, mostanában alakult ez ki nálam

2020. dec. 14. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mint idősebb nő én meg azt mondom, hogy kizárólag komoly kapcsolat jöhet szóba.

Az, hogy valaki képes-e szexkapcsolatra egyáltalán, az adottságfüggő. a többség még mindig csak elmélyült érzelmi kapcsolatban kezd el szexuális vágyat érezni.

2020. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat, az utolsó két kommentelő válasza elgondolkodtató
2020. dec. 15. 20:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évvel fiatalabb kapcsolatom volt és nagy szerelem. Sajnos az emberek szétszedtek bennünket. Én is csak végleges kapcsolatban gondolkodnék. Érzelem nélkül nem akarok szexet. Viszont 45 év alá már nem mennék mert 50 + os vagyok. Vannak igényeim és neki is kell hogy legyen. Anyagilag önállóság is fontos.
2023. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!