Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább játszam meg magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább játszam meg magam és hazudjak, hogy lehessen párkapcsolatom vagy legyek őszinte és akkor törődjek bele, hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy lényegében ez a két fő választásom van.


Megtehetem, hogy hamis képeket mutatok magamról és megjátszom magam, mert akkor a nők vonzódni kezdenek hozzám. Ki tudok alakítani párkapcsolatot ha hazudok magamról. De akkor olyan párkapcsolatban kell élnem, ahol állandóan maszkokat kell viseljek.


Vagy a másik opció, hogy nem hazudok és őszintén azt mutatom magamról, ami a valóság. De ez esetben egyetlenegy nőnek sem fogok kelleni és senki sem fog szimpátiát/vonzalmat érezni felém.

Ezt már többször is kipróbáltam, hogy csak a valóságot mutattam magamból és totál őszinte voltam. Az eredmény mindig teljes kudarc és elutasítás volt (ez évek tapasztalata).


Tehát a lényeg, hogy olyan formában amilyen valóban vagyok egy nő sem fogadna el vagy fogna szeretni. Csak akkor leszek szimpatikus/vonzó ha hamis képet festek magamról és hazudok.


Szerintetek melyik a jobb?

Hazudni és álarcot viselni azért, hogy legyen valakim vagy pedig őszintének lenni és nem hazudozni tovább, de akkor beletörődni abba a ténybe, hogy teljesen egyedül fogok maradni?



2020. dec. 15. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

hány éves vagy? Ez a swag nagyfiú, oltogatós hazudozás még 22,23 évesen elmegy, de 25 felett gáznak tartom. Én is csináltam, de a belem kifordulna ha hazudnom kellene egy kis szeretetért.


Aki nem értékeli az őszinteséget, az meg is érdemli a hazugságot.

2020. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

23. Hiába próbálok teljesen őszinte lenni a tapasztalat mindig azt mondja, hogy abból csak ráfizetés lesz.

Hazudozni meg színészkedni egy idő után már fárasztó és kimerítő.

2020. dec. 15. 12:52
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Átérzem a helyzetedet kérdező. Szerintem légy őszinte, még ha az is a nehezebb út. Előbb-utóbb biztos felfigyel valaki rád. Én is úgy voltam hogy nem kellek senkinek (több évnyi kudarc után), de aztán mégiscsak lett valakim.

Ne feledd: A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. :)

2020. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2


tudom. De az, aki a hazugságot keresi azt s kapja és hidd el, szenvedni fog egy ilyen kapcsolatban.


meg az önazonosság sokkal többet ér bárminél.

2020. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is jobb őszintének és önazonosnak lenni. De örökre egyedül maradni már kevésbé jó dolog. Ezt pedig hosszú évek alapján tapasztaltam ki, hogy olyannak amilyen ténylegesen vagyok nem kellenék egy nőnek sem :(
2020. dec. 15. 12:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ezt kérdező, talán megpróbáltad randira hívni az összes nőt a Földön? 🙃 Mert ha nem, akkor próbáld meg összeszedni magadat. :)
2020. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire buta, színtelen és fantáziátlan vagy, kérdező?
2020. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy örökre egyedül maradna bárki is, akinek normális értékrendje van és tesz a dolgokért.
2020. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6

Nem az összeset, csak pár százat.

Mindig akkor kezdtek el távolodni tőlem, amikor egyre őszintébb voltam. Volt több kapcsolatom is, mindben ők hagytak el engem és kb mindig akkor amikor már kezdtem abbahagyni a megjátszást. Pár hónapja is egy nőnél bepróbálkoztam, szexeltünk is meg sok időt töltöttünk együtt. Pár hete azonban a valós érzéseimet mutattam és őszinte voltam hozzá, nem mutattam már többet hamis képeket magamról. Kb ezzel egyidőben elkezdett egyre jobban távolodni tőlem. Pár napja már nem is kíváncsi rám egyáltalán, szószerint le se sz*r engem.

A korábbi kapcsolatomban is ez volt. Pár hónap után már őszinte voltam a párommal és a valós érzelmi személyiségemet mutattam neki. Nem sokra rá el is hagyott, de odáig nem volt semmi baja velem.

Pedig nem vagyok semmi pszichopata vagy ilyesmi...

2020. dec. 15. 13:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy valamilyen hibád van, amit el kéne titkolni, hazudnod kellene róla, akkor esetleg fejlődhetnél is. De összességében halvány lila fogalmam sincs, mi lehet az, ami nem jellemhiba, de ilyen szinten egyhangú a reakció rá. Szóval ha mondasz konkrétumot, normálisan is lehet válaszolni a sablon "fogadd el magad", "légy kitartó, és megtalálod életed szerelmét" és hasonló közhelyek helyett.
2020. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!