Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül lenni tényleg jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül lenni tényleg jobb mint rossz párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyedül vagy, mert egy lúzer incel senki vagyok. Úgy érzem, hogy az élet egy örökké tartó haldoklás. Számomra egyedül lenni elviselhetetlenül rossz.


Amikor korábban voltak rossz párkapcsolataim, akkor hiába voltak rosszak, de legalább volt valakim.


Szerintem egyedül rosszabb, mint egy rossz párkapcsolatban, mert ott legalább van valakim (és legalább van kivel szexelni is).



2020. nov. 29. 05:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*vagyok
2020. nov. 29. 05:25
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Sipítozzál még!


Vagy gondolod, hogy megszán valaki, és kapsz egy ingyen cumit?

2020. nov. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2


Engem már nem fog itt senki sem megszánni. Arra, hogy nő rámírjon itt az olyan lenne mint Beckett drámájában Godor-ra várni.

2020. nov. 29. 05:38
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Amig nem voltal igazan toxikus kapcsolatban addig nem tudhatod. Egy olyan kapcsolat utan a szingliseg megvaltas.... De ha sose volt kapcsolatod akkor szopcsi mert fogalmad sincs mirol beszelek
2020. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
76%
Teljesen meg kell valtoztatni a gondolkodasmododat. Legyel kedves, vidam, mindenki az ilyen embereket szereti. Probalj meg valami uj hobbit talalni. Orulni a kis dolgoknak, hálásnak lenni azért ami van. Javits a kapcsolaton, vigyél te színt akkor az egészbe és együtt probaljatok meg boldogok lenni, ha te is ezt mutatod a baratnodnek, akkor biztos tetszeni fog ez neki.
2020. nov. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Jó kis férfias önsajnálat...szedd már össze magad🤣Az élet olyan, amilyennek te megéled. Ergo a fejedben dől el, hogy így is boldog tudsz lenni vagy sem. És amúgy sem tart ez örökké.


Amúgy #4-nek igaza van, egy toxic kapcsolat után megváltás az egyedüllét, pl mikor olyan párod volt, aki folyton ellenőrizgetett, féltékenykedett, manipulált, vagy ilyen önsajnáltatós volt.

2020. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Én egy éve vagyok egyedül. Annyira nem hosszú idő, bár több ismerősöm is van, aki már pár hónap után pánikol. Nekem végig fut a hideg a hátamon, ha arra gondolok, hogy párkapcsolatban kell lennem. Valószínűleg még egy, két év mire újra kedvem lesz ehhez.

Te azt látod milyen rémes egyedül, én meg azt, hogy mennyire szabad vagyok így. Te szenvedsz, én élvezem, hogy rengeteg időm van a barátaimra, családomra, a meglévő és akár új hobbikra.

Minden hozzáállás kérdése.

2020. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Sokkal jobb egyedül lenni. Képzelj el egy olyan kapcsolatot, ahol a párod:

- folyamatosan ellenőrizget akár a haverokon keresztül is, vagy csak belenéz a leveleidbe, figyeli hogy kikkel állsz kapcsolatba a közösségi oldalakon, ha menni akarsz valahova, előre be kell számolni róla

- egyedül hoz meg döntéseket, amiket ha nem fogadsz el, akkor megy a hiszti és az érzelmi zsarolás

- a szexet is irányításra próbálja használni

- bár mindenbe beleszól, de a felelősség minden esetben a tied, kivéve ha jól sül el, mert akkor természetesen az ő ötlete volt

- mindezek mellett pedig napi szinten megkapod, hogyha ez neked nem tetszik, akkor le lehet lépni, de úgysem találsz senkit, mert senkinek nem kellenél


Na ehhez képest aki nem a szabadságot választja, azzal valami tényleg nincs rendben.:)

2020. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan szituáció, hogy tényleg jobb egyedül lenni.


Én például szívesebben lennék most egyedül, mint a jelenlegi kapcsolatomban.

Pedig még csak nem is nevezném rossznak, emberileg jól megvagyunk, de annyira kihűlt már szexuálisan, hogy már az is jó, ha havonta egy együttlét van.

A legutolsó óta másfél hónap telt már el.

Egy darabig próbálkoztam, de a visszautasítások már az én kedvemet is teljesen elvették.

Megcsalni nyilván fogom, és mivel emberileg kedvelem, szeretem, a szakításra sem visz rá a lélek.


De ez rosszabb, mint egyedül lenni, ha egyedül lennék, akkor legalább a remény meglenne arra, hogy dughatok egy jót néha.


Arról nem is beszélve, hogy rengeteg időd felszabadul, amit a hobbijaidra tudsz fordítani.


Szóval én úgy vagyok ezzel, hogy egyik állapot sem jobb, se nem rosszabb a másiknál, csak más.

A kapcsolatnak és az egyedüllétnek is vannak hátrányai és előnyei is.

2020. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Vannak fokozatok, árnyalatok...

Nem mindegy, milyen mértékben és módon rossz a kapcsolat. Van, ami még mindig élhetőbb, mint a hosszas egyedüllét. Idestova 7 éve leszek teljesen egyedül, még alkalmi kapcsolat sem jön össze, miközben nekem magas a libidóm. Hogy ez így mennyire gyilkos, azt csak az tudja, aki benne van...

2020. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!