Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább játszam meg magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább játszam meg magam és hazudjak, hogy lehessen párkapcsolatom vagy legyek őszinte és akkor törődjek bele, hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy lényegében ez a két fő választásom van.


Megtehetem, hogy hamis képeket mutatok magamról és megjátszom magam, mert akkor a nők vonzódni kezdenek hozzám. Ki tudok alakítani párkapcsolatot ha hazudok magamról. De akkor olyan párkapcsolatban kell élnem, ahol állandóan maszkokat kell viseljek.


Vagy a másik opció, hogy nem hazudok és őszintén azt mutatom magamról, ami a valóság. De ez esetben egyetlenegy nőnek sem fogok kelleni és senki sem fog szimpátiát/vonzalmat érezni felém.

Ezt már többször is kipróbáltam, hogy csak a valóságot mutattam magamból és totál őszinte voltam. Az eredmény mindig teljes kudarc és elutasítás volt (ez évek tapasztalata).


Tehát a lényeg, hogy olyan formában amilyen valóban vagyok egy nő sem fogadna el vagy fogna szeretni. Csak akkor leszek szimpatikus/vonzó ha hamis képet festek magamról és hazudok.


Szerintetek melyik a jobb?

Hazudni és álarcot viselni azért, hogy legyen valakim vagy pedig őszintének lenni és nem hazudozni tovább, de akkor beletörődni abba a ténybe, hogy teljesen egyedül fogok maradni?



2020. dec. 15. 12:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szerintem arról lehet szó, hogy nem vagyok olyan tipikus "férfiak férfi" nem vagyok az a sziklaszilárd kiforrott határozott magabiztos céltudatos alfamacsóhím, aki csak megy előre mert tudja hol a helye a világban. Hisz köztudott tény, hogy minden nő ilyen férfit akar, mert amikor ilyennek hazudom magam akkor látom, hogy vonzódnak hozzám.

De ezzel szemben a valóság az, hogy nagyon is érzelmes, szentimentális és romantikus alkat vagyok és nagyon tudok szeretni valaki, akibe szerelmes leszek, ilyenkor meg mindig az a szöveg, hogy "utálom ha egy férfi tőlem függ, nem kérek olyan kisfiúktól akik a felelősséget rám hárítják, nem vagyok senkinek sem az anyja". Holott nem kértem egy nőtől sem, hogy az anyám legyen (mert köszönöm tudok főzni-mosni magamra is és el tudom tartani magamat) pusztán arról van szó, hogy nagyon mélyen szeretném megélni a szerelmet nem pedig ilyen "tojok rád te nőszemély én erős macsó férfi vagyok"-féle módon. Elhazudhatom én is, hogy sz*rok rá a páromra vag yarra a nőre, akibe szerelmes vagyok és ettől ő mégjobban vonzódni kezd majd hozzám. Csak a valóság, hogy számomra ez csak megjátszás és hazugság lenne...


Szerintem valami ilyesmi lehet a főbb gond.

2020. dec. 15. 13:20
 12/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem arról lehet szó, hogy nem vagyok olyan tipikus "férfiak férfi" nem vagyok az a sziklaszilárd kiforrott határozott magabiztos céltudatos alfamacsóhím, aki csak megy előre mert tudja hol a helye a világban. "


ez a sztereotípia. Én inkább leszek én, mint egy ilyen kialakított kép.

2020. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12


Én is inkább leszek én. Csak akkor meg nem fogok kelleni egy nőnek sem.

2020. dec. 15. 13:24
 14/16 anonim ***** válasza:

"Megtehetem, hogy hamis képeket mutatok magamról és megjátszom magam, mert akkor a nők vonzódni kezdenek hozzám. "



Ember!!! Miért képet mutogatsz magadrol?? Miért nem a szabad levegőn, azaz a természetben keresel nőt?! Nem képet kell küldeni mert az nem menő dolog, hanem mikor látsz egy bombát akkor kell nála bepróbálkozni! Sokkal gyorsabb és hatékonyabb modja a pár keresésnek !

2020. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#11: Oké, teljesen tiszta, érthető. Akkor viszont miért vagy meglepve azon, hogy a valós lényed, amely jelenleg egy érzelmi energiavámpír, nem kell senkinek?
2020. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%
Olyan nőt keress, aki szintén olyan tapadós, mint te, a jégcsap nők nem szeretik a hős szerelmeseket.
2020. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!