Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tényleg elvágom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg elvágom magam azzal sok fiatal lánynál ismerkedéskor vagy rossz pontot szerzek hogy nincs Instagramom? 26/F

Figyelt kérdés

Kb 18-22 éves csajokra gondolok. Én még pont az a generáció vagyok, hogy nem okostelefonnal nőttem fel, az elsőt is csak érettségire kaptam, de a többi osztálytársamnak is gimi 11.-12.-ben, 17-18 éves korunkban lett először, mert akkoriban kezdtek elterjedni 2011-2012-ben itthon. És én is használom, de nem vagyok hozzánőve, nem azzal kelek, nem azzal fekszek, stb. Facebookra is régen gyakrabban töltöttem fel képeket, de pl a profilképemet most 6 év után frissítettem. Egyébként jó pasi vagyok, viszonylag sok lánynak tetszem, vagy pl modellkedtem is egy darabig amatőr szinten úgy hogy engem kerestek meg hogy fényképeznének, de ez a magamutogatás ennyire egyszerűen nem az én világom.


Múltkor amikor még 25 voltam és akkor mondta egy 20 éves csaj viccből ismerkedéskor, amikor mondtam hogy nincs Instagramom, hogy "öreg vagy". Nyilván kicsit magamra vettem, de lehet az ő poénja mögött is volt valamennyi igazság a véleményéből. A velem egykorú és pár évvel fiatalabb fiú barátaim közül is többen mondták, hogy csináljak instagramot, igaz a férfiak ahogy hallom szinte kizárólag nők nézegetésére használják, vagy arra hogy közvetve nőt szerezzenek. Most is pl Tinderen olvastam egy 20 éves lány profilján akivel matcheltem, hogy ő komoly kapcsolatot keres, de az instagramon jobban érzi magát, ő ott szeretné inkább folytatni a beszélgetést akárkivel is matchel.


2020. dec. 16. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem vagy benne ezekbe ez probléma, legalábbis azoknak, akik ott élik ki magukat abból a szempontból, hogy onnan merítenek maguknak önbizalmat, ebből pedig elég sok van azok közül, akik fent vannak.
2020. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesjóistenem...

Sok tizenévesnek sincs instagramja.

Aki meg ez alapján ítél meg, az nem éri el azt a szintet, amivel szerintem érdemben kéne foglalkozni.

2020. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, mérlegeld azt, hogy önmagad akarsz lenni vagy ér neked annyit ez az egész, hogy műmájereskedj instán amikor ez téged nem vonz.


Ha ismerkedni akarsz, abban az esetben rossz helyen kapizsgálsz am, akik fent vannak tinderen azok nagy része instan is, legalábbis az a réteg akik szembejönnek huzogataskor.

Tehát, elsősorban ne itt ismerkedj, ha hozzád ez nem is áll közel.

2020. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak nincs, aztán mégis együtt vagyunk lassan három éve.

22/L

2020. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek te nem örülsz? Gondolj bele, kiszűröd az éretlen, gyerekes tinip.csákat, akik képesek azért nem összejönni veled, mert nincs instád... Normális lánynak ez nem számít
2020. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Veled egykorú vagyok. Nem tapasztaltam, hogy hátrány lenne. (Nekem van Instám, kb. 4 db ezer éves képpel). Legfeljebb annyiban lehetne hátrány, ha egy lány azt használja legtöbbet, ott kommunikálna veled.
2020. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem baj, de én már "öreg" vagyok :D

(Bár 20évesen nem is ismerkedtem volna 26 évessel)


23L

2020. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Én 23 éves lány vagyok, utálom a közösségi felületeken élni az életem, facebook-on csak azokat igazolom vissza akiket ismerek közelről és érdekelnek, 2 képem van:D

Instám nincsen, mert nem érdekel az ami ott megy.

Én így is tudok ismerkedni, bár rengetegen ott ismerkednek, és így lehet hátrány, de ha neked így jó, és nincs ezekre szükséged, emiatt ne csinálj. Járj el inkább élőbe ismerkedni, legyél nyitott, sokkal jobb :D

2020. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs instám, én örülnék is, ha nem ilyen magamutogató közösségi vackokon éli a pasi az életét. Szerintem nagyon gyerekes.

Tőlem is mindenki kérdezi, hogy mi az instám, mentegetőznöm kell hogy nincs. Nem online meg másoknak akarom élni az életem kirakatba. Persze az se baj, ha van valakinek, csak ne a magamutogatáson legyen a fókusz (bár ez lányoknál gyakoribb). Pl fotós ismerősöm gyönyörű képeket posztol, neki jól jön megmutatni a munkáit, így talál érdeklődőket. Vagy aki kreatív tartalmat tesz fel, az is értelmes dolog, de egyáltalán nem hátrány, ha nincs fiókja valakinek.


20L

2020. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Semmiképpen sem hátrány. Én nem élem ott az életemet, mástól sem várnám, hogy kirakjon magáról minden szir-szart. Főleg ha te sem szeretnéd használni, akkor nem is kell erőltetni.

19/L

2020. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!