Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt nem ugyanolyan szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem ugyanolyan szemmel nèznek pl egy szingli huszonevesre es egy szingli 40 evesre? Elvileg ugyanaz a kategoria...Az a baj h elobbit trendinak nevezik, utobbit gáznak. Ami erthetetlen.

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 12:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Téged miért érdekel mások véleménye? 6 éve elvált anya vagyok, nincs kapcsolatom, nem is érdekel, ki szerint vagyok lúzer, én élem az életemet és nagyon szeretem így, ahogy van.
2020. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#11: "6 éve elvált anya vagyok, nincs kapcsolatom, nem is érdekel, ki szerint vagyok lúzer, én élem az életemet és nagyon szeretem így, ahogy van."


Ennek valószínűleg az lehet az oka, hogy nő vagy és még ha nem is szexeltél senkivel ez alatt a 6 év alatt (ami közel 2200 nap) - ami egyébként önmagában elég ritka - akkor az KIZÁRÓLAG SAJÁT DÖNTÉSBŐL történt.


Mindazonáltal, ha teljes mértékben elzárkózol minden ismerkedési lehetőségtől is kapsz néha ajánlatokat és bókokat, ha mész emberek közé, ez pedig építi vagy szinten tartja az önbizalmadat.


Próbáld ki ezt úgy, hogy 6 évig egy jó szót, egy érintést, egy ölelést nem kapsz senkitől. Mert ez szokott lenni a férfisors...

2020. dec. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Egy fiatalabb autót is jobban szemügyre vesznek,mint egy hasonló kategóriás társát.Abba több a kilóméter is.
2020. dec. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#12 És ennek a te kis agymenésednek mi köze van a kérdéshez? Miért néznek más szemmel egy szingli huszonévesre, mint egy szingli negyven évesre. Én erre írtam, hogy a legkisebb mértékig sem érdekel, ki tart lúzernek, ki nem. Biztosan sokan annak tartanak, értékcsökkent árunak a húspiacon (negyvenen túl vagyok már) de vagyok annyira egészséges lelkileg, hogy nem mások véleménye alapján definiálom magam.


Természetesen saját döntésből vagyok egyedül, ahogyan a magukat incelnek definiáló pasik egy része is. Ugyanis nekik sem kell a dagadt, ronda csaj, vagy éppen az idősebb pedig őt felszedhetnék, de nem. Ők is saját döntésből vannak egyedül. Na, én sem jövök össze engem külsőre-belsőre nem vonzó emberekkel. Hiába írt rám a társkeresőn a sok huszonéves, milfet kereső kan, vagy az öreg bácsik, akik szerint korban hozzájuk illek. Mindenki válogat, az incelek jó része is, nyugodj meg. Csak mindenkinek más a célja. Akinek normális kapcsolat, annak még jobban kell válogatnia, mint akinek kósza dugás kell. Ennyi a sztori.

2020. dec. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Próbáld ki ezt úgy, hogy 6 évig egy jó szót, egy érintést, egy ölelést nem kapsz senkitől. Mert ez szokott lenni a férfisors...


Igen, és ehhez még csak rondának sem kell lennie a férfinak, elég ha csak mindenben átlagos (arc, testalkat, magasság, anyagi lehetőségek). A ronda az még ennyivel sem ússza meg, kap megvetést, baráti közeledéeses beszélgetésre is közönyt, elutasítást.

2020. dec. 17. 14:13
 16/26 anonim ***** válasza:

Értem. Szóval akkor nem az a kérdésed, hogyan ne érdekeljen mások véleménye, hanem panaszkodni akarsz, hogy neked mennyivel rosszabb. Tudod mit, igazad van. Neked tényleg rosszabb. Igaz, én sem kaptam sem ölelést sem mást senkitől, nők között dolgozom, a nem ismerkedés nálam is egyenlő a cölibátussal. Ámde én nő vagyok, és egészséges értékrendű, ezért nem itt panaszkodom, hanem elfoglalom magam és élem az életemet. Neked is ezt ajánlom. Mert így neked tényleg rosszabb, csak panaszkodsz és negatív vagy. Pár jó tanács azért: menj el önkénteskedni egy állatmenhelyre vagy idősek otthonába. Segíts másoknak. Végezz társadalmi munkát. Adakozz a szegényeknek. Vidd el az unokaöcséidet, rokon gyerekeket moziba, más programokra (nem most a járvány alatt). Vásárolj be az idős szomszédodnak, vagy a nagymamádnak. Ápold a kapcsolatot a barátaiddal. Érezd a pozitív energiát, ne várj semmit cserébe.

Olvass, fess, rajzolj, alkoss, tanulj meg valami újat, kezdj új hobbiba. Élj. Közben majd megismerkedsz emberekkel. Fogsz kapni jó szót bőven, néha talán még ölelést is.

2020. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ha valami eltér egy átlagtól azt az emberek nagy része furcsának tartja.

Egyébként pl men biztos hogy a család párkapcsolat résszel jobban jársz.

Legalább is én nem ezt látom a környezetemben.

2020. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
a rengeteg válás, 60%-os. Ami nagyon sok.
2020. dec. 17. 19:47
 19/26 anonim ***** válasza:

"a rengeteg válás, 60%-os. Ami nagyon sok."

Na ez arra vezethető vissza hogy rengeteg ember van aki tulajdonképpen a többi unszolására mászik bele egy kapcsolatba.

Mert ciki ha nincs alapon. Meg tök mind 1 hogy ki. Na ennek pont előbbi válási arány az eredménye.


Kb mint a tudattalan fogyasztás a jól nézi elv alapján.

Csak erre garancia nincs meg elállási jog. A gyerek meg nem vihető vissza a boltba.

Mert persze mindenki akinek van kapcsolata vagy gyereke az tuti hogy normális. Aham Ted Bundy, Sztálin és társai.

2020. dec. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ránézel...honnan tudod,hogy a huszas/negyvenes szingli-e?

Ha azt írtad volna,hogy kapcsolatteremtés miatt másképp' nézel a két korosztályra, megértelek. De ránézésre, csak úgy...

Egyébként általánosságban nem írhatod ezt így le. Van akinek jobban bejön az idősebb korosztály,van akinek a fiatalabb.

2020. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!